CAŁA PRAWDA O AFRYKAŃSKIM MANGO

Czy Afrykańskie Mango faktycznie ma właściwości odchudzające? Czy to możliwe, że słodki owoc może odchudzać? Jeśli tak to co powoduje, że redukuje tkankę tłuszczową? Czy preparaty z Afrykańskim Mango również są skuteczne?

PREPARATY Z EKSTRAKTEM Z AFRYKAŃSKIEGO MANGO DOSTĘPNE NA RYNKU

właściwości preparatu odchudzającego premum plus

AFRICAN MANGO PREMIUM PLUS

Tabletki z ekstraktem z mango – dzienna porcja zawiera 600 mg Irvingia gabonensis

Pigułki w składzie zawierają również: ekstrakt z Acai, L-karnitynę, ekstrakt z zielonej herbaty oraz malin, witaminę B3.

Zaleca się stosowanie dwóch kapsułek na dzień. Kapsułki zrobione są z celulozy mikrokrystalicznej.

suplement diety z afrykańskim mango

AFRICAN MANGO 900

Tabletki z ekstraktem z mango – dzienna porcja zawiera 900 mg Irvingia gabonensis

Pigułki nie zawierają substancji GMO, laktozy oraz glutenu. W opakowaniu znajduje się 60 tabletek, dziennie należy spożywać dwie pigułki popijając dużą ilością wody.

Producent zapewnia szybką wysyłkę. Kupujący ma prawo zwrócić nierozpakowany produkt w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.

Jak oceniane jest Afrykańskie Mango?
Rated 4 out of 5
4 out of 5 stars (based on 1 review)
Kilka słów O aFRICAN mANGO

AFRYKAŃSKIE MANGO I UDOWODNIONE WŁAŚCIWOŚCI ODCHUDZAJĄCE

HISTORIA SUKCESU TEGO POPULARNEGO OWOCU

Afrykańskie mango to owoc, który od dłuższego czasu wzbudza ogromne zainteresowanie wśród osób walczących z nadwagą. Co prawda, w Polsce preparaty na bazie Irvingia gabonensis nadal są stosunkowo mało znane i znacząco przegrywają w rankingach popularności chociażby z powszechnie stosowaną L-Karnityną.

A jednak. To właśnie afrykańskie mango, w odróżnieniu od wielu innych rzekomo odchudzających ziół, preparatów czy owoców może pochwalić się badaniami naukowymi, które potwierdzają jego cenne właściwości.

DR MEHMET OZ – PREKURSOR BADAŃ NAD MANGO

Wszystko zaczęło się od uznanego w Stanach Zjednoczonych autorytetu medycznego dr Mehmata Oza. Doktor Oz jest kardio- oraz torakochirurgiem, który uzyskał tytuł doktorski na University of Pennsylvania School of Medicine.

Oprócz tego, amerykański lekarz jest również autorem oraz inicjatorem wielu cenionych programów medycznych, w tym między innymi „Heart Assist Device Program” czy też „Complementary Medicine Program”.

Na swoim koncie Mehmat Oz ma również grubo ponad 300 publikacji w najbardziej prestiżowych periodykach medycznych.

kobieta z warzywami stosująca plastry sliminazer

SPRAWDŹ TEŻ INNE SUPLEMENTY

Poszukujesz suplementów diety, które wspomagają odchudzanie?

Na naszej stronie możesz sprawdzić prawdziwe opinie na temat różnych tabletek i plastrów odchudzających dostępnych na rynku.

CZY MANGO ODCHUDZA?

NAUKOWE BADANIA NAD AFRICAN MANGO

JAK WYGLĄDAŁY BADANIA DR OZ’A

Przejdźmy jednak do rzeczy. Co skłoniło dr Oza do zainteresowania się właściwościami afrykańskiego mango? Jak on sam przyznaje, chciał po prostu sprawdzić na samym sobie odchudzające działanie ekstraktu z tego owocu.

Efekt? Ponad 3 kilogramy mniej po jednym miesiącu stosowania wysokiej jakości preparatu na bazie Irvingia gabonensis. Od tego momentu, właściwości afrykańskiego mango stały się już przedmiotem zainteresowania o charakterze typowo naukowym, to znaczy obiektem licznych badań laboratoryjnych.

INNE POZYTYWNE WŁAŚCIWOŚCI MANGO

Kolejne badania przynosiły te same efekty: grupa kontrolna zażywająca preparaty na bazie ekstraktu z Afrykańskiego mango traciła na wadze. Jednocześnie zauważone inne pozytywne działania tego owocu, w tym przede wszystkim niższy poziom cholesterolu oraz trójglicerydów we krwi.

W porównaniu do grup przyjmujących placebo, grupy kontrolne przyjmujące preparaty na bazie Afrykańskiego mango notowały także znacząco poprawę wyników badań krwi w aspekcie stężenia we krwi glukozy, adiponektyny i leptyny.

Co ciekawe, w odchudzających właściwościach Afrykańskiego mango nie ma tak naprawdę nic „cudownego”: naukowcy uważają, że jest po prostu konsekwencja niezwykle korzystnych proporcji błonnika oraz witamin i mikroelementów, jakimi cechuje się ten owoc.

DOBRZE WIEDZIEĆ

Zapoznaj się z naszym blogiem! Przygotowaliśmy dla Ciebie masę cennych informacji!

WITAMINY I MINERAŁY

Baza wiedzy dotycząca witamin i minerałów. Czytaj i wdrażaj w życie wartościowe wskazówki!

SUPLEMENTY

Potrzebujesz suplementów diety? Sprawdź opinie oraz analizy poszczególnych preparatów.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?

JAK DZIAŁA AFRYKAŃSKIE MANGO?

TAJEMNICA TKWI W BŁONNIKU

IRVINGIA GABONENSIS

Jak wspomniano, ekstrakty z Irvingia gabonensis sprzyjają odchudzaniu w pierwszej kolejności dzięki wysokiej podaży błonnika pokarmowego. Nie jest to jednak sprawa tak prosta, jak się na pozór wydaje. W końcu błonnik możemy znaleźć w wielu różnych pokarmach, w tym także oczywiście owocach i warzywach.

To fakt, jednak należy pamiętać, że błonnik pokarmowy dzieli się na ten rozpuszczalny w wodzie oraz ten, który się w wodzie nie rozpuszcza. To właśnie odpowiedni stosunek pomiędzy tymi dwoma rodzajami błonnika w decydującej mierze odpowiada za efektywność jego odchudzających właściwości.

W przypadku Afrykańskiego Mango, proporcje pomiędzy błonnikiem rozpuszczalnym a nierozpuszczalnym są niezwykle korzystne, w czym owoc ten odróżnia się od innych pokarmów, które także są bogate błonnik, jednak już niekoniecznie z zachowaniem odpowiednich proporcji.

PRZYSPIESZENIE METABOLIZMU

Dzięki błonnikowi, a właściwie połączeniu dwóch rodzajów błonnika,  Irvingia gabonensis znacząco poprawia metabolizm pokarmów, pozytywnie wpływa na pracę jelit, a tym samym znacząco redukuje odkładanie się tkanki tłuszczowej oraz powstawanie złogów w jelitach. Potwierdzają to rezultaty badań naukowych.

Wyniki badania opisanego na łamach czasopisma naukowego „Lipids in Health and Disease” w sposób szczegółowy opisują efekty przyjmowania preparatów na bazie Afrykańskiego Mango przez grupę kontrolną: oprócz wspominanej powyżej wyraźnej poprawy badań krwi, istotnymi rezultatami były także zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej oraz redukcja obwodu w talii.

właściwości owocy afrykańskiego mango

Afrykańskie Mango to nie tylko redukcja masy!

W przypadku stosowania Afrykańskiego Mango naturalnej poprawie ulegają także nasze zdolności wysiłkowe, co oznacza, że aktywność fizyczna w trakcie odchudzania będzie naprawdę zdrowa a efekty całej kuracji znacznie bardziej trwałe, niż w przypadku stosowania substancji oszukujących nasz ustrój, w tym zwłaszcza połączeń spalaczy tłuszczu z kofeiną.

WARTOŚCIOWE WŁAŚCIWOŚCI

MANGO Z AFRYKI W WALCE O TWOJE ZDROWIE

REMEDIUM NA WYSOKI CHOLESTEROL

Jak wynika z przedstawionych powyżej, wysokiej jakości preparaty na bazie ekstraktu z Irvingia gabonensis wykazują pozytywne działanie nie tylko w zakresie walki z nadliczbowymi kilogramami.

Niezwykle istotnym efektem suplementacji wśród grup kontrolnych podawanych badaniom były także korzystne zmiany badań krwi. Mowa tutaj rzecz jasna o redukcji stężenia cholesterolu. Warto nieco rozwinąć ten temat.

Badania, o których była mowa, dowodziły, że trwająca co najmniej kilka tygodni suplementacja preparatami zawierającymi ekstrakt z Afrykańskiego mango z jednej strony znacząco redukuje stężenie we krwi cholesterolu całkowitego oraz niebezpiecznego cholesterolu LDL, a jednocześnie łagodne zwiększenie stężenia cholesterolu HDL.

Wniosek? Afrykańskie mango przyda się nam nie tylko wtedy, gdy naszym celem jest utrata zbędnych kilogramów. Umiarkowana suplementacja wysokiej jakości preparatami na bazie ekstraktu z tego owocu może stanowić także ważny element profilaktyki miażdżycy oraz chorób układu krążenia.

MANGO EFEKTYWNIEJSZE NIŻ SPALACZ TŁUSZCZU

Co więcej, łączenie suplementacji Afrykańskim mango z aktywnością fizyczną jest znacznie bardziej bezpieczne, niż ma to miejsce w przypadku substancji działających na przykład na zasadzie intensyfikacji procesów termogenezy, czyli tak zwanych spalaczy tłuszczu.

W tym drugim przypadku może być bowiem tak, że nasz organizm zwyczajnie nie będzie odpowiednio przygotowany do wysiłku fizycznego, który sam w sobie stanowi również obciążenie dla serca oraz układu krążenia.

Jeżeli do spalaczy tłuszczu dodawana jest kofeina (co stanowi bardzo często praktykę), to de facto podczas ćwiczeń korzystamy ze sztucznej energii, często nadmiernie forsując nasz organizm.

Osiągnięte w ten sposób efekty będą miały mniej trwały charakter, ponieważ ich przyczyną będzie tak naprawdę przemęczenie organizmu, czyli stan patologiczny, który organizm sobie „zrekompensuje”, kiedy tylko pojawi się taka możliwość.

4.5/5

Opinie czytelników naszego serwisu

Ty również możesz zostawić nam swój komentarz

» Zostaw Opinię
Podsumowanie

AFRYKAŃSKIE MANGO – CZY WARTO?

Afrykańskie Mango podbiło serca konsumentów i cieszy się ogromną popularnością. Ciężko jest wskazać jakiekolwiek jego wady, ponieważ suplementowanie ekstraktu z tego owocu same w sobie ma bardzo wartościowy wpływ na organizm.

Najmocniejsze strony Afrykańskiego Mango:

1. Owoc ten oraz ekstrakty z niego pozyskiwane są bezpieczne dla ludzkiego organizmu.

2. Preparaty, które zawierają Afrykańskie Mango często wzbogacane są w inne wartościowe dodatki jak witaminy czy ekstrakty z innych roślin.

3. Działanie Afrykańskiego Mango zostało udowodnione naukowo!

Podziel się swoim doświadczeniem – oceń i zostaw opinię!

Komentarze osób, które korzystały z Afrykańskiego Mango

4
Rated 4 out of 5
4 out of 5 stars (based on 1 review)
Excellent0%
Very good100%
Average0%
Poor0%
Terrible0%
Rated 4 out of 5
10 kwietnia, 2020

Dobry produkt, poprawił moje wyniki krwi.

Ania