PRODUKT REGENERUJĄCY STAWY

TABLETKI NA STAWY: ARTROSER

Artroser jest preparatem dedykowanym osobom, które zmagają się nieprawidłową czynnością stawów. Skład preparatu Artroser został opracowany w taki sposób, aby precyzyjnie redukować oraz eliminować rozmaite przyczyny problemów ze stawami na wielu płaszczyznach jednocześnie.

trwa promocja!
317 zł
137 zł
Jak oceniany jest produkt Artroser?
Gdzie można kupić ten suplement?
Rated 3.9 out of 5
3.9 out of 5 stars (based on 9 reviews)
CO WARTO WIEDZIEĆ O ARTROSER?

USPRAWNIJ PRACĘ SWOICH STAWÓW W NATURALNY SPOSÓB

JAKIE SĄ SPODZIEWANE EFEKTY STOSOWANIA PREPARATU ARTROSER?

Artroser jest preparatem wykazującym zaawansowane, wielowymiarowe działanie w zakresie poprawy kondycji oraz czynności stawów. Konkretne efekty stosowania tego preparatu to przede wszystkim:

  • Wyraźna poprawa czynności stawów, w tym między innymi ich sprawności, elastyczności itd
  • Redukcja lub całkowita eliminacja dolegliwości bólowych
  • Wzmocnienie stawów oraz układu kostnego, skutkujące znaczącym zmniejszeniem pojawienia się problemów stawowych w przyszłości
  • Ogólna poprawa witalności organizmu oraz czynności układu immunologicznego
WAŻNE

Ze względu na obszerną recepturę, zawierającą kilka niezwykle istotnych z punktu widzenia zdrowia naszych stawów substancji czynnych, preparat Artroser jest jednym z najlepiej ocenianych suplementów kompleksowo wspierających pracę stawów, jakie są obecnie dostępne na polskim rynku.

Co równie ważne, ze względu na obecność w swoim składzie wyłącznie bezpiecznych substancji pochodzenia naturalnego, preparat Artroser może być również z powodzeniem stosowany jako cenne uzupełnienie codziennej diety, szczególnie w zakresie szeroko rozumianej profilaktyki dolegliwości stawowych.

sposób na zdrowe stawy bez leczenia u lekarza

Czy można zapobiec nieustannym wizytom lekarskim?

Przetestuj Artroser i sprawdź sam jak działa na Twoje stawy

Cena miesięcznej kuracji:

137 zł za opakowanie

» KUPISZ TUTAJ

CZY ARTROSER JEST BEZPIECZNY?

SKŁAD TABLETEK ARTROSER

ISTOTNE ELEMENTY DLA TWOICH STAWÓW W JEDNYM PREPARACIE

JAKIE SUBSTANCJE WSPIERAJĄ TWOJE STAWY?

Jak wspomniano, Artroser zawiera szeroką gamę substancji czynnych, które wykazują zróżnicowany, pozytywny wpływ na funkcjonowanie oraz ogólną kondycję stawów. Substancje czynne wchodzące w skład tego suplementu to:

GLUKOZAMINA

Jest to substancja, której odpowiednie stężenie w organizmie posiada wręcz kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania chrząstki stawowej, a co za tym idzie również samych stawów. Glukozamina w znaczącym stopniu wspiera także naturalne procesy regeneracji uszkodzonych chrząstek oraz tkanek stawowych.

Oprócz tego, substancja ta spełnia także funkcję ochronną, zmniejszając tarcie występujące podczas pracy stawów, a tym samym znacząco redukując ryzyko pojawienia się nieprawidłowości w zakresie działania stawów.

MSM

MSM, czyli inaczej mówiąc siarka organiczna, to od pewnego czasu substancja ciesząca się coraz większą popularnością. Z początku MSM stosowali przede wszystkim kulturyści oraz sportowcy, ponieważ siarka organiczna wykazuje wyraźnie dodatni wpływ na proces powysiłkowej regeneracji stawów.

MSM nie pozostaje jednak również bez wpływu na działanie układu mięśniowego, którego sprawność jest silnie skorelowana z czynnością stawów.

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy przede wszystkim bierze czynny udział w procesie produkcji przez organizm mazi stawowej. Jednym z częstszych problemów jeżeli chodzi o nieprawidłowe działanie stawów, a zwłaszcza dolegliwości bólowe z tym związane, jest właśnie zbyt mała ilość mazi stawowej, która działa jako swego rodzaju naturalny „amortyzator” dla stawów.

To właśnie dzięki mazi stawowej, podczas ruchu chrząstki stawowe nie ocierają się o siebie, co jest procesem prowadzącym w dalszej perspektywie do poważniejszej patologizacji czynności stawów a jednocześnie bezpośrednią przyczyną odczuwania bólu.

KOLAGEN

Jest to naturalne białko wchodzące w skład między innymi skóry, chrząstek, ścięgien oraz kości. Warto wiedzieć, że kolagen stanowi aż ponad 30% wszystkich protein naturalnie występujących w ludzkim organizmie. Oprócz wymienionych funkcji, Kolagen jest również substancją silnie zaangażowaną w procesy naturalnej regeneracji chrząstki stawowej.

Białko to w dużej mierze odpowiada również za elastyczność stawów, czyniąc je bardziej odpornymi na przeciążenia, kontuzje oraz różnego rodzaju stany zwyrodnieniowe.

Kompleksowość

Artroser zawiera cały zestaw niezbędnych substancji, które odpowiadają za prawidłową pracę stawów.

Bezpieczeństwo

W pigułce nie ma ukrytych nieznanych chemicznych składników, które szkodzą organizmowi.

Dobra Cena

Kupując składniki Artroseru osobno, przepłacisz! Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w tej jednej kapsułce.

SUPER WSPARCIE STAWÓW

ARTROSER TO MULTI -SKŁADNIKOWY PREPARAT

WSPOMAGAJ SIĘ NATURALNYMI SUBSTANCJAMI

POZOSTAŁE SKŁADNIKI ARTROSER

Oprócz wymienionych powyżej czterech głównych substancji czynnych preparatu Artroser, produkt ten zawiera także  metylosulfonylometan, będący cennym źródłem siarki organicznej, oraz Bor, czyli pierwiastek w ogromnej mierze odpowiadający za prawidłową kondycję układu kostnego.

W składzie preparatu Artroser znajdziemy także Chondroitynę, stanowiącą naturalny składnik tkanki łącznej. Liczne badania kliniczne dowodzą, że równoczesna suplementacja Glukozaminą oraz Chondroityną znacząco redukuje stany zapalne w obrębie stawów a także przyczynia się do redukcji dolegliwości bólowych.

Do tego trzeba dodać kompleks składników dodatkowych:

  • Mix wyciągów z owoców(Jagoda, Borówka, Żurawina, Pestki winogron, Granat, Truskawka, Malina), stanowiący nie tylko wyjątkowo bogate źródło witamin, ale również istotną podaż substancji o działaniu przeciwzapalnym.
  • Kurkuma, znana przede wszystkim z bardzo mocnego działania redukującego różnego rodzaju stany zapalne.
  • Wyciąg z rośliny Boswellia Serrata, wykazujący właściwości redukujące obrzęki, a tym samym przyczyniające się do zmniejszenia dolegliwości bólowych.
WAŻNE

Prawidłowe działanie stawów jest uzależnione w decydującej mierze od elastyczności chrząstki stawowej oraz odpowiedniej ilości obecnej w stawach mazi stawowej. Pierwszy z wymienionych czynników chroni stawy przed przeciążeniami, maź stawowa z kolei, jak już wspomniano, stanowi swego rodzaju amortyzator dla stawów.

Z NAUKOWEGO PUNKTU WIDZENIA

DZIAŁANIE STAWÓW – PODSTAWOWE MECHANIZMY

PRZYCZYNY DOLEGLIWOŚCI BÓLOWYCH

SUBSTANCJE WSPOMAGAJĄCE PRACĘ STAWÓW SĄ KLUCZOWE!

Co bardzo ważne, prawidłowe działanie stawów jest możliwe tylko i wyłącznie wówczas, gdy nasz organizm dysponuje odpowiednimi zasobami zarówno składników wpływających na elastyczność chrząstki stawowej (Kolagen, Glukozamina), jak i prawidłowy przebieg produkcji mazi stawowej (Kwas hialuronowy).

Najczęściej występujące przyczyny dolegliwości bólowych ze strony stawów to właśnie chroniczny niedobór wymienionych powyżej substancji, a więc Kolagenu, Glukozaminy oraz Kwasu hialuronowego (można tutaj dodać również siarkę). Długotrwały niedobór tych składników prowadzi do znaczącego obniżenia elastyczności stawów oraz zmniejszenia ilości mazi stawowej.

Pierwsze z wymienionych zjawisk przyczynia się do powstawania stanów zwyrodnieniowych oraz ogólnego pogorszenia funkcjonowania stawów. Znaczące zmniejszenie ilości mazi stawowej jest zaś bardzo częstą, bezpośrednią przyczyną bólu, jaki odczuwamy w stawach.

CZY ZWYRODNIENIE STAWÓW JEST CHOROBĄ CYWILIZACYJNĄ?

choroba zwyrodnieniowa stawów

SZACUJE SIĘ, ŻE W POLSCE NAWET 9 MLN OSÓB MOŻE CHOROWAĆ NA ZWYRODNIENIE STAWU KOLANOWEGO!

Ortopedzi zgodnie dochodzą do wniosku, że ilość osób chorujących na choroby stawów mogą świadczyć o tym, że jest to choroba cywilizacyjna. Najlepszą metodą walki z chorobami stawów jest profilaktyka, jednak zdecydowana większość ludności nie ma żadnego pojęcia o tym jak zapobiegać takim chorobom.

Za tak wysoki odsetek osób chorujących na zwyrodnienia stawów odpowiada przede wszystkim siedzący styl życia czy nadwaga i nieodpowiednia dieta. Dziś przeważa farmakologiczne leczenie chorób stawów. Te jednak pociągają za sobą pewne konsekwencje – leki uszkadzają nerki czy wątrobę. Leczenie takie nie daje również zadowalających efektów.

Uważa się, że najskuteczniejsze jest leczenie operacyjne i zastępowanie uszkodzonych stawów endoprotezami. Czy Ty również chcesz iść tą drogą? Zmień swoje nawyki natychmiastowo i suplementuj odpowiednie składniki.

4.5/5

Opinie czytelników naszego serwisu

Ty również możesz zostawić nam swój komentarz

» Zostaw Opinię
UWAGA: WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Redakcja portalu Pracaizdrowie.com.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opublikowane opinie użytkowników produktu Artroser.

Co więcej, portal Pracaizdrowie.com.pl nie gwarantuje regeneracji stawów przy pomocy tego suplementu.

Deklarowane przez użytkowników wyniki  są całkowicie indywidualne i uwarunkowane zróżnicowanymi czynnikami osobistymi każdej z tych osób. W żadnym wypadku nie są one podstawą do uznania, że tabletki Artroser wywołają jakikolwiek pozytywny efekt na Twój organizm.

Wszystkie materiały i treści publikowane na tej stronie są czysto informacyjne i nie stanowią porady ani doradztwa.

W celu uzyskania profesjonalnej porady medycznej zgłoś się do wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

CZY ARTROSER DAJE WYRAŹNĄ POPRAWĘ W PRACY STAWÓW WEDŁUG OSÓB STOSUJĄCYCH TEN PREPARAT?

SŁAWEK, 36 lat
9.5
Uszkodziłem staw łokciowy i barkowy na siłowni.

Bardzo lubię ćwiczenia siłowe i od wielu lat trzy razy w tygodniu chodzę z kolegami na siłownię. Niestety, trudno jest obejść się bez urazów. Nadwyrężone ścięgna, przeciążone mięśnie czy naderwana powięź to kilka sytuacji, które zna każdy sportowiec. Pewnego dnia uszkodziłem staw łokciowy oraz bark przez co na prawie pół roku musiałem zrezygnować z siłowni. Nie jest to łatwe dla osoby, która uwielbia aktywność fizyczną. 

Rehabilitacja była długa i skuteczna, jednak nie ukrywam, że nie obyło się bez dodatkowych środków. Poza zabiegami takimi jak masaże czy okłady z borowiny, zainwestowałem również w suplementy. Początkowo zażywałem glukozaminę dla sportowców, jednak dowiedziałem się, że nie jest ona skuteczna, ponieważ nie w każdym preparacie jest forma dobrze przyswajalna. Kobieta, która prowadziła moją rehabilitację zaleciła Artroser. Na pewno jeszcze długo będę go zażywać. W tej jednej pigułce znajdują się wszystkie składniki, które należy suplementować podczas wysiłku siłowego. Nie widzę sensu się rozdrabniać i kupować kilka środków. 

Genialny produkt
MICHAŁ, 49 lat
9
Od dwudziestu lat jeżdżę na rowerze.

Odkąd pamiętam, rower towarzyszy mi zawsze i wszędzie. Choć jestem szczupły, to niestety jak wszystko, stawy również się zużywają. Wiek, nadmierny ruch i uwarunkowania genetyczne powodują z czasem, że ciało już nie jest takie jak kiedyś. Od pewnego czasu czuję nieznaczny ból w stawach kolanowych oraz biodrowych. Martwi mnie to, ponieważ postępująca choroba może spowodować rozstanie się z jazdą na rowerze.

Przeszukując medyczne fora oraz serwisy internetowe natknąłem się na Artroser. Zanim zamówiłem pierwsze testowe opakowanie, postanowiłem dowiedzieć się z różnych cennych źródeł wszystkiego na temat składu tego preparatu. Czytałem o glukozaminie, kwasie hialuronowym, siarce czy kurkumie. Każda z tych substancji jest doskonale przebadana i nie od dziś wiadomo, że ma zbawienny wpływ na ludzkie stawy. Wszystkie te składniki kupione osobno są dość drogie. Ponadto zażywanie ich nie jest tak proste jak łyknięcie tabletek. Artroser mam już już dwóch miesięcy i czuję, że ból nie postępuje, tak jak ostrzegał mnie lekarz. Wiem, że już zawsze powinienem wspomagać się suplementami, wiem również, że potrzebuję sporo czasu aby doprowadzić się do stanu sprzed pierwszych negatywnych objawów zużycia stawów. Wierzę jednak, że się uda, skoro obecnie sytuacja się nie pogarsza. 

Zdecydowanie polecam
SARA, 40 lat
7.5
Chrupanie w stawach i dyskomfort po powrocie do domu.

Mam stojący tryb pracy i czuję spore przeciążenie w nogach czy rękach. Często muszę dźwigać w pracy, ciągle pracuję rękami. Chyba nadszedł czas na badania, skoro czuję strzelanie w stawach za każdym razem kiedy wstaję z kanapy po odpoczynku. Pytałam się koleżanek w pracy czy mają podobne problemy. Większość kobiet w moim wieku narzeka na podobne schorzenia. Starsze kobiety mają się znacznie gorzej. Niektóre mają problemy ze snem, ponieważ odczuwają nieustanny ból w kolanach czy ramionach. Czy to oznacza, że będzie już odczuwalna jedynie tendencja spadkowa? 

Całe szczęście na większość chorób jest rozwiązanie. Uznałam, że nie będę biegać po lekarzach, bo szkoda mi czasu, pieniędzy i wątroby. Większość lekarzy zapisze tabletki i na tym się pewnie zakończy. Czy jest sens leczyć stawy aby zaraz musieć leczyć wątrobę zniszczoną lekami? Zaczęłam uprawiać trochę sportu, gimnastyka w domu i basen. Są to mało obciążające aktywności fizyczne. Nie obeszło się bez wdrożenia zmian dietetycznych. Postawiłam szczególnie na suplementy minerałów i witamin. Wśród środków jakie zażywam jest Artroser. Pijam również zioła, ale na pewno poprawę odczuwam po tabletkach Artroser. Od jakiegoś czasu parę moich koleżanek z pracy również je zażywa. Wszystkie dziękują mi za rewelacyjną poradę. Niektóre z nich widzą więcej dobroczynnego wpływu po Artroserze niżeli po leczeniu farmakologicznym jakie stosują! 

Polecam
zdrowe stawy sportowca

UPRAWIASZ DUŻO SPORTU?

Twoje stawy wymagają szczególnej troski

Aby nie obawiać się o ewentualne urazy oraz kontuzje, warto wzmacniać swoje ciało od wewnątrz. Nic tak dobrze nie działa jak zrównoważona dieta bogata w mikro i makroelementy. Śledź nasz blog i poszerzaj wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia.

» Przejdź do bloga

Podziel się swoim doświadczeniem – oceń i zostaw opinię!

Komentarze osób, które korzystały z kapsułek Artroser

3.9
Rated 3.9 out of 5
3.9 out of 5 stars (based on 9 reviews)
Excellent11%
Very good67%
Average22%
Poor0%
Terrible0%
UWAGA: WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Redakcja portalu Pracaizdrowie.com.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opublikowane opinie użytkowników produktu Artroser.

Co więcej, portal Pracaizdrowie.com.pl nie gwarantuje regeneracji stawów przy pomocy tego suplementu.

Deklarowane przez użytkowników wyniki  są całkowicie indywidualne i uwarunkowane zróżnicowanymi czynnikami osobistymi każdej z tych osób. W żadnym wypadku nie są one podstawą do uznania, że tabletki Artroser wywołają jakikolwiek pozytywny efekt na Twój organizm.

Wszystkie materiały i treści publikowane na tej stronie są czysto informacyjne i nie stanowią porady ani doradztwa.

W celu uzyskania profesjonalnej porady medycznej zgłoś się do wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

Rated 4 out of 5
16 grudnia, 2019

Coś mi przeskakiwało w stopie i w sumie nadal przeskakuje, ale po dwóch paczkach Artrosera te przeskoki stały się jakby płynniejsze, już tak nie chrobocze. Mam nadzieję, że po kolejnych dwóch opakowaniach wynik będzie znacznie lepszy.

Jarosław
Rated 5 out of 5
5 listopada, 2019

Sam w to nie wierzę, ale w moim przypadku działa rewelacyjnie

Irek
Rated 4 out of 5
2 listopada, 2019

Artroser + krzem, bor, czarci pazur oraz mumio i efekty są naprawdę imponujące. Ja robię sobie taką kurację raz w roku przez 2 miesiące ciągiem.

Anna
Rated 4 out of 5
24 sierpnia, 2019

Doznałem urazu nadgarstka podczas upadku, po którym suplementowałem się Artroserem przez 2 miesiące. Sprawność wróciła już do normy. Gdyby ten produkt był tańszy to dałbym 5 gwiazdek.

Wojtek
Rated 4 out of 5
7 sierpnia, 2019

Polecam jeżeli chodzi o mniejsze urazy. W cięższych przypadkach suplement nie wystarczy. Mi trzasnął bark na siłowni i ciężko go zregenerować nawet łącząc różne produkty. Tak czy inaczej, jak ktoś nie jest doszczętnie poturbowany to te tabletki powinny pomóc przynajmniej w pewnym stopniu.

Radek
Rated 3 out of 5
14 lipca, 2019

Kiedyś sporo dźwigałem (głównie przysiady) i teraz po latach kolana dają popalić. Zacząłem więc stosować ten suplement w połączeniu z opaskami magnesowymi , maściami przeciwzapalnymi, zwiększyłem podaż produktów z wapniem oraz dorzuciłem witaminę K2+D3. Efekty są jak najbardziej pozytywne i myślę, że Artroser odegrał tutaj swoją rolę na plus.

Arkadiusz
Rated 4 out of 5
19 czerwca, 2019

Suplemetacja tymi tabletkami pomogła poprawić ruchomość i zredukować bóle, ale przy jednoczesnym zastosowaniu rehabilitacji stawu i wsmarowywaniu w niego żywokostu.

Maja
Rated 4 out of 5
9 kwietnia, 2019

Biegnąc na pełnej prędkości zbyt gwałtownie skręciłem i coś mi poszło w kolanie, przez co zacząłem odczuwać nieprzyjemne i bolące przeskoki. Po około miesiącu od kontuzji kupiłem Artroser. Teraz minęło już pół roku, a kolano wydaje się być w dobrej formie, nic nie strzyka, nic nie przeskakuje, nic nie boli. Artroser już odstawiłem.

Patryk
Rated 3 out of 5
30 marca, 2019

Cudów nie zdziałało, ale chodzi mi się nieco swobodniej.

Andrzej