PRODUKT OCZYSZCZAJĄCY ORGANIZM

Tabletki detoksykujące: Detosil

Detosil jest nowoczesnym preparatem kompleksowo wspierającym procesy detoksykacji oraz oczyszczania organizmu z toksyn i pasożytów.

W odróżnieniu od wielu innych tego rodzaju suplementów, formuła preparatu Detosil uwzględnia substancje czynne o zróżnicowanym działaniu, co zapewnia znacznie bardziej efektywne wsparcie naturalnych procesów detoksykacji.

trwa promocja!
317 zł
137 zł
Jak oceniany jest
Detosil?
Gdzie można kupić ten suplement?
Rated 3.9 out of 5
3.9 out of 5 stars (based on 7 reviews)
CO MUSISZ WIEDZIEĆ O DETOSIL?

CZYM JEST DETOSIL I CO WCHODZI W JEGO SKŁAD?

OCZYSZCZAJ SWÓJ ORGANIZM SKUTECZNIE

JAK DZIAŁA DETOSIL?

Detosil to nowoczesna formuła detoksykująca organizm, której skład opiera się wyłącznie na całkowicie bezpiecznych substancjach pochodzenia naturalnego.

W skład preparatu Detosil wchodzą następujące substancje czynne:

1. Wyciąg z Ostropestu Plamistego

2. Zielona herbata

3. Ekstrakt z Korzenia Lukrecji

4. Jagody Acai

CZY WIESZ, ŻE:

Istnieją liczne badania naukowe dowodzące pozytywnych, prozdrowotnych właściwości Sylimaryny. Obecność tej substancji w składzie preparatu Detosil ma na celu regenerację wątroby, dzięki czemu ten narząd będzie odzyskuje pełnię swoich naturalnych czynności detoksykacyjnych.

OSTROPEST PLAMISTY

Wyciąg z Ostropestu Plamistego stanowi przede wszystkim źródło cennej Sylimaryny. Ten organiczny związek chemiczny wykazuje właściwości regulujące stężenie cholesterolu we krwi.

Jednak najważniejszą właściwością, jaką wykazuje Sylimaryna, jest wsparcie procesów regeneracji uszkodzonych komórek wątrobowych, a także działanie osłonowe na wątrobę. Sylimaryna nie wykazuje więc bezpośredniego działania o charakterze detoksykacyjnym.

Jej detoksykacyjne właściwości opierają się na długotrwałym pozytywnym wpływie na czynność wątroby. Sylimaryna wnika do wnętrza komórek wątrobowych, stymulując naturalne procesy regeneracji tego narządu a jednocześnie tworzy wokół komórek wątrobowych swoistą powłokę ochronną, dzięki czemu wątroba lepiej reaguje na obecność różnego rodzaju substancji o działaniu hepatotoksycznym.

KORZEŃ LUKRECJI

Następna z substancji czynnych, wchodząca w skład preparatu Detosil, to Korzeń Lukrecji. Przeciwzapalne oraz detoksykujące właściwości Korzenia Lukrecji są znane ludzkości od dawna.

Jednak dopiero w ostatnich czasach zaczęły pojawiać się rozmaite opracowania naukowe poświęcone tej kwestii. Ekstrakt z Korzenia Lukrecji działa przede wszystkim na zasadzie doraźnego wsparcia układu immunologicznego w jego funkcjach detoksykacyjnych oraz przeciwzapalnych.

Regularna suplementacja ekstraktem z Korzenia Lukrecji znacząco odciąża układ odpornościowy, zapewniając lepszą i bardziej efektywną odpowiedź immunologiczną organizmu na obecność w ustroju wszelkiego rodzaju toksyn.

ZIELONA HERBATA

Zielona herbata stanowi z kolei przede wszystkim źródło cennych polifenoli. Są to organiczne związki chemiczne, które biorą istotny udział między innymi w procesach syntezy substancji odżywczych.

Mówiąc innymi słowy, zielona herbata poprawia metabolizm, pozwalając na znaczące zwiększenie wydatku energetycznego organizmu.

Oznacza to, że znacznie większa część substancji odżywczych trafiających do układu pokarmowego zostanie przekształcona w energię, a nie na przykład w szkodliwą tkankę tłuszczową.

W ten sposób, stosowana długoterminowo zielona herbata prowadzi do odciążenia układu metabolicznego, który może w większym stopniu skupić się na metabolizowaniu toksyn, zamiast zmagać się z metabolizmem samych substancji odżywczych.

JAKGODY ACAI

I wreszcie Jagody Acai, czyli owoc, który zyskuje sobie coraz większą popularność wśród osób zainteresowanych zdrowym trybem życia.

Stanowią one prawdziwą bombę witaminową, co oznacza między innymi silne działanie antyoksydacyjne, a dodatkowo są także źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3, 6 i 9 w bardzo korzystnych dla organizmu proporcjach.

zdrowie z wnętrza

Chcesz czuć się zdrowo, mieć dużo energii i wigoru?

Zadbaj o oczyszczenie organizmu z Detosil. Preparat ten pomoże przywrócić równowagę w Twoim organizmie.

Cena miesięcznej kuracji:

137 zł za opakowanie

» KUPISZ TUTAJ

DLACZEGO WARTO?

TOKSYNY I PASOŻYTY – KONIECZNIE OCZYSZCZAJ ORGANIZM!

OCZYSZCZENIE POPRAWI TWOJE SAMOPOCZUCIE

KTO JEST NARAŻONY NA TOKSYNY I PASOŻYTY?

Często wydaje się nam, że skoro wiedziemy względnie bezpieczny tryb życia, nie palimy papierosów i nie pochłaniamy ogromnych ilości śmieciowego jedzenia, to nasz organizm nie jest zanieczyszczony toksynami.

Niestety, w dzisiejszych czasach takie podejście najczęściej okazuje się błędne.

Różnego rodzaju toksyny trafiają do naszego organizmu właściwie ze wszystkich stron: wdychamy je razem z powietrzem, stanowią one część żywności (czy to w postaci różnego rodzaju chemicznych dodatków, jak konserwanty czy też w postaci pozostałości chemicznych środków ochrony roślin, które stosuje się przy uprawach warzyw i owoców).

Nawet woda, którą pijemy, nie jest wolna od szkodliwych substancji, niezależnie od tego, czy pochodzi prosto z kranu, czy też z plastikowych butelek.

CZY WIESZ, ŻE:

We wnętrzu naszego organizmu również powstają toksyny, przede wszystkim na skutek nieprawidłowego metabolizmu pokarmów. Często może zresztą prowadzić do powstawania bardziej poważnych problemów, takich jak złogi w jelitach czy też obecność pasożytów.

DZIAŁANIE

Detosil cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów, jak i specjalistów od zdrowego żywienia. Preparat ten bowiem zapewnia skuteczną, wielowymiarową kurację wspierającą procesy oczyszczania ustroju.

Z jednej strony preparat wykazuje działanie wspierające czynność wątroby, czyli „głównej oczyszczalni ludzkiego organizmu„. Z drugiej zaś strony, Detosil zawiera również substancje czynne o działaniu stricte detoksykacyjnym, przeciwzapalnym oraz antyoksydacyjnym. Oprócz tego, preparat Detosil wspiera także czynność układu metabolicznego.

W ten sposób, preparat Detosil działa jednocześnie na trzy różne sposoby:

1. Wsparcie wątroby, która jest głównym narzędziem odpowiedzialnym za usuwanie toksyn z organizmu

2. Doraźne, bezpośrednie wsparcie procesów detoksykacji oraz poprawa odpowiedzi immunologicznej organizmu na obecność w ustroju szkodliwych substancji

3. Poprawa czynności układu metabolicznego, która zapewnia poprawę wydatku energetycznego organizmu, a co za tym umożliwia również organizmowi skuteczniejsze usuwanie toksyn.

ŁAGODNE DZIAŁANIE

Detosil nie jest środkiem chemicznym i nie działa agresywnie jak niektóre produkty. Jest bezpieczny i można stosować go przez długi czas.

ZNANE SKŁADNIKI

Preparat zawiera jedynie składniki, które znane są wszystkim zainteresowanym zdrowym stylem życia.

PRZYSTĘPNA CENA

Jedna tabletka dziennie powoduje, że opakowanie preparatu starcza na długi czas.

ZAGROŻENIE NA KAŻDYM KROKU?

gdzie nie spojrzeć – tam pasożyt!

TOKSYNA TOKSYNĘ POGANIA …

CZY DA SIĘ ZAPOBIEC ABSORPCJI TOKSYN I WNIKANIU PASOŻYTÓW DO LUDZKIEGO ORGANIZMU?

Jeżeli nie żyjemy w sterylnie czystych warunkach wiejskich, pośród całkowicie czystego powietrza oraz nie żywimy się wyłącznie produktami rolnictwa ekologicznego, to możemy zakładać, że niemal na pewno do naszego ustroju codziennie dostaje się mnóstwo substancji i czynników o działaniu toksycznym.

Jeśli na dodatek prowadzimy intensywny tryb życia, nasz organizm może po prostu nie być w stanie radzić sobie z obecnością owych toksyn swoimi własnymi siłami.

PASOŻYTY I TOKSYNY W NASZYM ORGANIZMIE

Skąd w naszym organizmie biorą się toksyny? Można powiedzieć, że dostają się one do wnętrza ustroju wszelkimi możliwymi drogami, zaczynając od powietrza jakim oddychamy a kończąc na jedzeniu.

Warto również wspomnieć o pasożytach, czyli kwestii, która wydaje się nam czymś raczej abstrakcyjnym, dotyczącym co najwyżej osób żyjących w kiepskich warunkach i nie dbających o higienę.

Tymczasem, podobnie jak toksyny, pasożyty czyhają na nas dosłownie na każdym kroku. Możemy się nimi zarazić na przykład poprzez wdychanie powietrza, w którym obecny jest kurz, będący doskonałym „przenośnikiem” między innymi owsików.

CZY WIESZ, ŻE:

Przykładowo, niektóre mięsa mogą zawierać larwy włośnia krętego. Owoce i warzywa to często jaja glisty. Z kolei jedząc kawior lub surową rybę możemy wprowadzić do naszego organizmu tasiemca.

Pasożyty mogą dostać się do wnętrza naszego organizmu także poprzez letnie kąpiele w jeziorach a także poprzez kontakt z rzeczami, które wcześniej były dotykane nie do końca czystymi rękami innych osób: na przykład sprzedawców, kucharzy lub kelnerów.

Bogatym rezerwuarem pasożytów może być także nasza pościel, dywany a nawet…ubrania (ze szczególnym uwzględnieniem bielizny). Znaczącym niebezpieczeństwem są również nasze własne domowe zwierzaki.

ZANIECZYSZCZONY ORGANIZM POGARSZA JAKOŚĆ ŻYCIA

JAKIE SĄ OBJAWY ZATRUCIA TOKSYNAMI ORAZ POSIADANIA PASOŻYTÓW

ZNASZ TE OBJAWY?

MOŻESZ LECZYĆ LUB ZAPOBIEGAĆ

Zanieczyszczenie organizmu toksynami może do pewnego czasu nie dawać żadnych specyficznych objawów. Potem pojawiają się jednak osłabienie, pogorszenie wyglądu skóry, nasilające się problemy z metabolizmem, przybieranie na wadze i tak dalej.

Możemy oczywiście czekać na pojawienie się tych objawów, ale znacznie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z wysoce zaawansowanej kuracji oczyszczającej już teraz.

Preparat Detosil składa się wyłącznie z substancji pochodzenia naturalnego, dlatego też może być całkowicie bezpiecznie stosowany również w celach profilaktycznych. Co również ważne, Detosil wspomaga usuwanie z organizmu pasożytów, które mogą przez długi czas bytować wewnątrz naszego ustroju w sposób całkowicie bezobjawowy.

Jeżeli zaś chodzi o możliwe objawy obecności pasożytów, to również one mogą być bardzo poważne. Warto bowiem mieć na uwadze, że spora część pasożytów po dostaniu się do wnętrza organizmu bynajmniej nie pozostaje „w bezruchu”: mogą one wędrować i atakować takie organy, jak między innymi żołądek, wątroba czy trzustka czy nawet oczy.

CZY WIESZ, ŻE:

Do możliwych konsekwencji zdrowotnych obecności w organizmie pasożytów zalicza się między innymi artretyzm oraz reumatyzm, problemy neurologicznych, problemy ze wzrokiem, cukrzyca, zapalenia mózgu.

Często pasożyty mogą przyczyniać się również do wykształcania się chorób, których zwykle nie wiąże się z podłożem somatyczny, w tym przede wszystkim depresji lub też zespołu obniżonego nastroju, objawiającego się między innymi pogorszeniem samopoczucia, przewlekłym zmęczeniem, problemami ze snem a często także osłabieniem układu immunologicznego.

4.5/5

Opinie czytelników naszego serwisu

Ty również możesz zostawić nam swój komentarz

» Zostaw Opinię

CO NA TEMAT KURACJI OCZYSZCZAJĄCEJ DETOSILEM MÓWIĄ OSOBY, KTÓRE GO PRZETESTOWAŁY?

KATARZYNA, 45 lat
9.5
Bóle głowy, senność, brak apetytu i w efekcie kiepskie wyniki krwi.

Od dłuższego czasu doskwierał mi zupełny brak energii. Początkowo myślałam, że to anemia jednak wyniki badań okazały się poprawne.  Lekarz nie potrafił nic więcej poradzić i zalecił jedynie zdrową dietę. Próbowałam odżywiać się koktajlami, warzywami, jednak brakowało mi stale aptetytu. Byłam nie do życia! Koleżanka z pracy zauważyła, że mam szarą skórę i podkrążone oczy. Nie palę papierosów, więc zaczęłam się poważnie zastanawiać czy przypadkiem nie mam raka! Ale kolejne badania wykluczyły wszystkie obawy. W końcu ktoś zasugerował, że może mój organizm jest zatruty jakimiś substancjami.

Analizowałam problem przez jakiś czas. Toksyny gromadzą się w naszym organizmie niemal nieustannie. Wiele metali ciężkich i innych toksycznych związków odkłada się w tłuszczu czy różnych organach wewnętrznych. Nie mamy wiedzy odnośnie tego jakiej jakości jest woda w kranie, nie wiemy też jak dokładnie umyć warzywa czy owoce przed spożyciem. Nic więc dziwnego, że z czasem tracimy zdrowie. Warto zauważyć, że powietrze jakim oddychamy też najlepszej jakości nie jest. 

Początkowo próbowałam różnych diet oczyszczających oraz suplementów diety. Chciałam jednak skuteczniej przeprowadzić cały proces i znalazłam Detosil. Wydał mi się idealnym rozwiązaniem ze względu na to, że w jednej kapsułce zamknięte są ekstrakty roślin, które ze swoich właściwości znałam już wcześniej. Trudno jednak objadać się korzeniem lukrecji czy kosztownymi jagodami Acai. Tego typu rozwiązanie jak zamknięte w pigułkach najważniejsze składniki, to szybkie i skuteczne działanie. Z czasem nabrałam sił, poprawa samopoczucia była widoczna w kilka tygodni. Nie zamierzam rozstawać się z tymi pigułkami, ponieważ znam ich skład, wiem, że są naturalne i przy tym pomogą mi uchronić się przed ponownym doprowadzeniem się do tak kiepskiego stanu jak sprzed kilku tygodni. 

Gorąco polecam
TOSIA, 36 lat
7.5
Chudłam w oczach, wyglądałam jakbym miała jakąś wyjątkowo poważną chorobę.

Rok temu zauważyłam, że pomimo apetytu takiego jak zawsze, zaczęłam sporo tracić na wadze. Nigdy nie miałam nadwagi, zawsze zaliczałam się do szczupłych osób. W pewnym momencie wszystkie ubrania zrobiły się za duże. Straciłam 4 kilogramy, potem kolejne 2. Myślałam, że może jestem w ciąży, bo jak wiadomo, część kobiet traci na wadze na początku ciąży. Ginekolog wykluczył taką ewentualność i rozpoczęło się bieganie od lekarza do lekarza. Nikt niestety nie widział co mi jest.

Zaczęłam szukać pomocy w internecie, czytałam różne fora, artykuły i w końcu natknęłam się na kobietę, której córka miała podobny problem. W ich przypadku okazało się, że córka zarażona była pasożytami wewnętrznymi, a źródłem tych pasożytów okazał się być pies! Tak się składa, że w moim domu są dwa psy i jeden kot, który jest wychodzący. Zadzwoniłam do lekarza weterynarii aby dowiedzieć się czy to możliwe, że człowiek przejmuje od zwierzęcia pasożyty. Lekarz wyjaśnił mi, że takie choroby jak nużyca jest niemożliwa do przejęcia od zwierzaka, ale cała masa innych pasożytów tylko się czai na kolejnego żywiciela czy nosiciela! Szkoda, że na rutynowych wizytach u weterynarza nikt się o takich sytuacjach nie dowie. Odrobaczam swoje zwierzęta, ale nie oznacza to wcale, że nie istnieje taka możliwość aby któregoś dnia pies nie przyniósł na łapach czy pysku jakieś larwy czy jaja.

Zalecono mi przebadać się dokładnie pod tym kątem. Jednak bałam się dowiedzieć zbyt wiele. Oczywiście wiem, że to błąd, ale zdecydowałam, że będę usuwać pasożyty naturalnymi metodami. Ostatecznie po dziś dzień nie wiem, czy byłam zainfekowana pasożytami czy może byłam ich nosicielką. Natomiast po kuracji Detosilem zaczęłam wracać do normalności. Poprawiła mi się sylwetka, wzmocniły się moje włosy i paznokcie. Na pewno nie żałuję i na pewno nie rozstanę się z tym preparatem jeszcze przez bardzo długi czas. 

Pozytywne zaskoczenie
DAMIAN, 23 lata
8.5
Papierosy, alkohol, tłuste jedzenie i nadwaga i mega trądzik.

Jestem studentem i moje życie to jedna wielka impreza. Niestety pewnego dnia zorientowałem się, że czuję się jak jakiś starzec. Koledzy zorganizowali wejściówki na halę, mieliśmy pograć w kosza i w nogę. Zero sił! Pobiegałem może z 10 minut i czułem się jak wrak. Dodatkowo od pewnego czasu zauważyłem, że siwieją mi włosy i chyba jest ich mniej niż jeszcze kilka lat temu. Pora chyba wziąć się za siebie i zacząć dbać o swoje ciało, tym bardziej, że wszyscy koledzy mają dziewczyny, kilku nawet narzeczone, a ja jeszcze ani razu nie umówiłem się na randkę. Kto by chciał na mnie spojrzeć? Zacząłem chodzić po dietetykach, poszedłem też do dermatologa aby pomógł mi pozbyć się trądziku. Każdy mówi mi to samo - zmienić dietę, nawyki i zacząć się ruszać. Lekarz dermatolog powiedział mi dodatkowo, że przez skórę usuwane są różne toksyny. Zrozumiałem, że to nie kwestia hormonów, ale zatrutego do granic możliwości organizmu.

Zmieniłem co mogłem. Przestałem jeść tłuste dania, palić papierosy, ale efektów powalających nie było. Koleżanka ze studiów powiedziała mi abym spróbował pić zieloną herbatę, ponieważ oczyszcza organizm. Wtedy przyszedł mi do głowy pomysł aby wyszukać w internecie różne produkty, które wspomagają wydalanie toksyn z organizmu. Tym sposobem natknąłem się również na Detosil. Mama zakupiła mi kilka opakowań, ponieważ zawsze była zwolenniczką tego abym w końcu o siebie zadbał. Dziś nie wyglądam jak kiedyś. Straciłem kilka kilogramów, moja skóra nie wygląda już tak źle jak kiedyś. Mam nadzieje, że długookresowe oczyszczanie organizmu w końcu pozwoli mi na korzystanie z życia w pełni. 

Dobrze, że te nasze dzieciaki są takie biegłe w tych komputerach. Wyszukały mi ten cały Uronal i od dłuższego już czasu problem z moczem jest znacznie mniejszy. Mogę śmiało powiedzieć, że do WC chodzę o połowę rzadziej i nie spędzam tam już tyle czasu. W nocy nie budzę się już wcale. Póki co Uronalu nie zamienię na żaden inny specyfik.

Lepiej niż myślałem
zdrowe owoce i warzywa

NASZ SERWIS TO CENNE ŹRÓDŁO WIEDZY

Sprawdź kompendium wiedzy o zdrowej diecie

Nie znalazłeś/-aś się tutaj przypadkiem! Koniecznie odwiedź nasz blog i dokonaj subskrypcji. Będziemy Ciebie informować o nowych artykułach, które zasilają naszą bazę cennych informacji.

» Przejdź do bloga

Podziel się swoim doświadczeniem – oceń i zostaw opinię!

Komentarze osób, które korzystały z kapsułek Detosil

3.9
Rated 3.9 out of 5
3.9 out of 5 stars (based on 7 reviews)
Excellent14%
Very good57%
Average29%
Poor0%
Terrible0%
Rated 3 out of 5
2 października, 2019

Odnoszę wrażenie, że podziałało. Jako dodatkowy element, przez 2 miesiące stosowałam świeżo wyciskane soki z marchwi, selera i korzenia pietruszki. Z samego rana piłam też zawsze, na 30 min przed śniadaniem, sok z dwóch, czasem nawet trzech cytryn (nierozcieńczony).

Matylda
Rated 4 out of 5
13 września, 2019

Poniższe opinie o Detosil zachęciły mnie do zakupu i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Brałem go 3 miesiące i czuję się zregenerowany i świeży. Mam takie samo odczucie jak żona wypucuje mieszkanie na błysk i od razu robi się przyjemniej 😛 .

Ambroży
Rated 4 out of 5
19 lipca, 2019

Nie robiłem żadnych badań na obecność pasożytów czy toksyn, ale ponieważ sporo się ostatnio naczytałem na temat różnych zanieczyszczeń w organizmie to postanowiłem zrobić sobie detox profilaktyczny. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo po 2 miesiącach zażywania tych tabletek odnotowałem zauważalny skok energii, wskazujący na to, że chyba pozbyłem się niechcianego „syfu”.

Witold
Rated 4 out of 5
21 czerwca, 2019

Dla leniwych ten suplement będzie na pewno wygodny bo wszystkie składniki są od razu w jednej tabletce. Ale jakby tak się delikatnie wysilić i kupić wszystkie składniki osobno to można sobie samemu skomponować taką kurację oczyszczającą, a przy okazji wyjdzie taniej.

Patryk
Rated 3 out of 5
12 czerwca, 2019

Jakiś czas temu (około 4 miesięcy) zrobiłam sobie badanie, które wykazało sporą ilość różnych pasożytów. Mniej więcej od tamtego czasu używam Detosil. Efekty są, chociaż przy tej cenie suplementu to spodziewałabym się lepszych. Tak czy inaczej tabletki działają, więc dam 3 gwiazdki.

Małgorzata
Rated 4 out of 5
19 kwietnia, 2019

Suplementuję się Detosilem już od dłuższego czasu i odczuwam pozytywny wpływ na moje samopoczucie.

Marlena
Rated 5 out of 5
4 kwietnia, 2019

Byłem dosyć mocno „zasyfiony” różnego rodzaju dziadostwem, właśnie w postaci toksyn i pasożytów. Żeby się tego pozbyć musiałem przede wszystkim zmienić dietę. Ale przy okazji suplementowałem się detosilem przez cały okres 6 miesięcznej odnowy. Ciężko mi stwierdzić na ile moje obecne wyniki to zasługa nowej diety, a na ile detosilu – ale faktem jest, że wszystkie problemy zniknęły i czuję się teraz doskonale.

Wojtek