PRODUKT REGULUJĄCY CHOLESTEROL

Tabletki na cholesterol: Ravestin

Ravestin to innowacyjny preparat o działaniu regulującym stężenie cholesterolu we krwi. W odróżnieniu od wielu innych suplementów diety z tej kategorii, preparat Ravestin cechuje się składem opartym wyłącznie na całkowicie bezpiecznych substancjach czynnych pochodzenia naturalnego.

trwa promocja!
317 zł
137 zł
Jak oceniany jest
Ravestin?
Gdzie można kupić ten suplement?
Rated 3.9 out of 5
3.9 out of 5 stars (based on 7 reviews)
CO WARTO WIEDZIEĆ O RAVESTIN?

CHOROBY UKŁADU KRWIONOŚNEGO NIE MUSZĄ SPĘDZAĆ SEN Z POWIEK

PREPARAT NA TWOJE PROBLEMY

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST PREPARAT RAVESTIN?

Ravestin jest dedykowany przede wszystkim osobom zmagającym się z miażdżycą lub chorobami układu krwionośnego a także osobom, u których stwierdzono znaczące ryzyko wystąpienia tego rodzaju problemów zdrowotnych

Ravestin może być jednak z powodzeniem i w sposób całkowicie bezpieczny stosowany także jako istotne wsparcie czynności układu krwionośnego w jego codziennych funkcjach. Obecnie problemy z prawidłową czynnością układu krwionośnego coraz częściej wykrywane są nawet wśród osób młodych.

Wpływ na to ma przede wszystkim coraz bardziej intensywny tryb życia a także nieprawidłowa dieta oraz używki. Ravestin stosowany profilaktycznie pozwala zachować układ krwionośny w prawidłowej kondycji pomimo szkodliwego wpływu wymienionych czynników, które w dalszej perspektywie stanowią także czynniki ryzyka w zakresie między innymi powstawania miażdżycy lub powstawania patologicznych zmian w budowie naczyń krwionośnych.

WAŻNE

Dzięki obecności w składzie wyciągu z granatu, l-argininy, l-lizyny oraz witaminy C działanie preparatu Ravestin jest kompleksowe i obejmuje wszystkie funkcje organizmu, od których w największym stopniu zależy prawidłowa czynność naczyń krwionośnych. Poza więc swoim działaniem podstawowym, Ravestin może być także z powodzeniem stosowany w zakresie profilaktyki miażdżycy a także jako środek wspomagający czynność układu krwionośnego.

Formuła preparatu Ravestin została opracowana w toku długoletnich badań i eksperymentów laboratoryjnych. Kompilacja substancji czynnych występujących w składzie preparatu nie jest więc dziełem przypadku, lecz rezultatem długich i zaawansowanych prób klinicznych, które pozwoliły opracować formułę o maksymalnej skuteczności a zarazem bezpieczeństwa stosowania w zakresie regulacji stężenia cholesterolu we krwi, profilaktyki miażdżycy a także wsparcia czynności układu krwionośnego.

jak skutecznie dbać o serce

Nie ma na co czekać

Twoje serce jest najcenniejszym elementem organizmu

Zadbaj o siebie bez względu na stan Twojego zdrowia. Lepiej zapobiegać niż leczyć!

Cena miesięcznej kuracji:

137 zł za opakowanie

» KUPISZ TUTAJ

Schemat Działania

POZNAJ JAKIE WSPARCIE OFERUJE PREPARAT RAVESTIN

MECHANIZM DZIAŁANIA SUPLEMENTU NA KŁOPOTY Z UKŁADEM KRWIONOŚNYM

KIERUNEK DZIAŁANIA

Działanie preparatu Ravestin można podzielić na kilka odmiennych, lecz ściśle powiązanych ze sobą kategorii. Są to:

1. Bezpośrednia regulacja stężenia cholesterolu we krwi.

2. Blokowanie rozwoju blaszki miażdżycowej (profilaktyka miażdżycy).

3. Wsparcie naturalnych procesów regeneracji naczyń krwionośnych.

Podstawowym mechanizmem warunkującym działanie preparatu Ravestin na wymienionych powyżej płaszczyznach jest regulacja procesów syntezy tlenku azotu. Jak doskonale wiadomo, to właśnie od poprawnego bilansu azotowego w ogromnej mierze zależy praca mięśni, a mówiąc dokładniej, prawidłowy rozkurcz mięśni gładkich.

W konsekwencji, proces ten w sposób bezpośrednio wpływa na syntezę NO w naczyniach krwionośnych a tym samym na regulacje ich działanie. Mówiąc innymi słowy, bez prawidłowej syntezy azotu w naczyniach krwionośnych, nie są one w stanie pracować prawidłowo, co w dalszej perspektywie czasowej sprzyja między innymi rozwojowi miażdżycy, odkładaniu się cholesterolu w naczyniach krwionośnych.

To jednak jeszcze nie cały mechanizm działania preparatu Ravestin. Kolejną niezwykle ważną właściwością jest także wsparcie procesów usuwania blaszek miażdżycowych, których gromadzenie się stanowi bezpośrednią przyczynę miażdżycy.
WAŻNE

Ravestin działa na blaszkę miażdżycową w sposób zmiękczający oraz rozbijający jej strukturę, dzięki czemu organizm o wiele łatwiej może ją usunąć. Jednocześnie, Ravestin zapobiega także tworzeniu się nowej blaszki miażdżycowej.

Jest to możliwe z jednej strony dzięki poprawie krążenia krwi (umożliwia to sprawniejszy przebieg naturalnych mechanizmów filtracji krwi przez naczynia krwionośne), z drugiej zaś strony substancje czynne preparatu Ravestin znacząco zmniejszają złogi cholesterolu LDL(to właśnie przede wszystkim z nich powstaje blaszka miażdżycowa).

jak zadbać o serce

Ważną i zasygnalizowaną już właściwością Ravestinu jest wsparcie procesów prawidłowego przebiegu krwi oraz wzmocnienia i poprawa czynności naczyń krwionośnych.

Dzięki temu, działanie preparatu Ravestin przebiega jednocześnie na dwóch płaszczyznach:

1. Preparat rozbija tkankę miażdżycową oraz redukuje złogi cholesterolu LDL, dzięki czemu w sposób bezpośredni eliminuje już istniejące problemy w zakresie czynności układu krwionośnego.

2. Ravestin działa także ogólnie usprawniająco na układ krwionośny, zapobiegając tym samym powstawaniu nowych, niekorzystnych zmian, w tym przede wszystkim powstawaniu blaszki miażdżycowej.

Działanie Ravestinu ma więc z jednej strony charakter bezpośrednio leczniczy(redukcja lub likwidacja już istniejących patologii, np. powstałej blaszki miażdżycowej oraz złogów cholesterolu LDL).

Z drugiej zaś strony, Ravestin wykazuje działanie w sposób generalny poprawiające czynność układu krwionośnego: dzięki temu możliwe jest uniknięcia pojawiania się nowych zmian mogących prowadzić do różnego rodzaju chorób i schorzeń układu krążenia.

Dla Zdrowia

Ravestin będzie wspierać Twoje zdrowie na wielu płaszczyznach.

Komfort

Dobre sampoczucie to ogromny komfort życia!

Inwestycja w siebie

Dbając o zdrowie dziś, nie będziesz obawiać się o to co będzie za parę lat.

Z NAUKOWEGO PUNKTU WIDZENIA

SKŁAD PREPARATU WSPIERAJĄCEGO UKŁAD KRWIONOŚNY RAVESTIN

NATURALNE I NIEZBĘDNE SKŁADNIKI

W SKŁAD PREPARATU WCHODZĄ NASTĘPUJĄCE SUBSTANCJE CZYNNE

1. Wyciąg z granatu

2. L-arginina

3. L-lizyna

4. Witamina C

L-Arginina oraz L-lizyna to aminokwasy standardowe wchodzące w skład suplementów diety stosowanych przez sportowców oraz kulturystów. L-Arginina odpowiada w organizmie przede wszystkim za prawidłowy przebieg syntezy tlenku azotu. Istnieją naukowe dowody potwierdzające pozytywny wpływ stosowania L-Argininy między innymi w przebiegu choroby wieńcowej.

L-Lizyna jest z kolei aminokwasem egzogennym, którego obecność jest kluczowa dla procesów regeneracji tkanek. Dodatkowo, niektóre badanie naukowe sugerują, że stosowanie L-Lizyny łącznie z witaminą C pozytywnie wpływają na czynność układu immunologicznego poprzez stymulację procesów wytwarzania przeciwciał odpornościowych.

Kolejna z substancji czynnych wchodzących w skład preparatu Ravestin, czyli witamina C, jest znana ze swoich istotnych właściwości prozdrowotnych od dawna. Witamina C to potężny przeciwutleniacz, który zwalcza szkodliwe wolne rodniki.

Oprócz tego, Kwas Askorbinowy bierze również udział w syntezie przez organizm kolagenu a także warunkuje zachowanie prawidłowe potencjału oksydacyjnego w komórkach. Obie te właściwości mają niezwykle istotne z perspektywy działania układu krwionośnego.

Wyciąg z Granatu stanowi natomiast bogate źródło między innymi potasu, magnezu oraz wapnia, czyli pierwiastków mineralnych w sposób bezpośredni wpływających na wiele funkcji układu krwionośnego.

4.5/5

Opinie czytelników naszego serwisu

Ty również możesz zostawić nam swój komentarz

» Zostaw Opinię

OPINIE O RAVESTIN NADESŁANE PRZEZ OSOBY, KTÓRE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA STOSOWANIE TEGO PRODUKTU

ALDONA, 56 lat
7.5
Problemy z cholesterolem są w mojej rodzinie normą.

W mojej rodzinie chyba każdy umierał na choroby serca czy innych związanych z układem krwionośnym. Wielu członków mojej rodziny odeszło na zawał serca. Od strony mojego męża sytuacja wcale nie wygląda lepiej, dlatego szczególnie boję się o moich dwóch synów. Od kiedy zrozumiałam, że sytuacja jest bardzo poważna i obciążamy ogromnym ryzykiem nasze dzieci, postanowiłam zmienić podejście do sprawy naszego zdrowia. Od dawna już badamy się kilka razy do roku, prowadzę zeszyt z wynikami i wpisuję tam badania, wklejam wyniki i monitoruję terminy kolejnych badań.

Dbamy również o dietę i ruch. Smażone mięso i inne ciężkie dania nie goszczą na naszym stole. Pomimo regularnego wysiłku fizycznego, nadal nikt z nas nie miał idealnych wyników. Postanowiłam iść o krok dalej i włączyłam do naszej diety suplementy. Każdy suplement testowałam na wszystkich członkach naszej rodziny przez okres trzech miesięcy. Po tym robiliśmy badania i porównywałam wyniki. Ravestin okazał się najlepszy! Od kiedy go bierzemy mamy w miarę dobre wyniki, takich jeszcze nie miał nikt z nas nawet jednorazowo. Liczę na to, że nigdy nie zniknie z rynku, ponieważ dzięki niemu czuję się bezpieczniejsza. 

Warte polecenia
JANUSZ, 61 lat
9
Kiepska dieta, papierosy i brak sportu.

Całe życie jadałem bardzo źle. Większość mojej diety to różnego rodzaju mięso, przeważnie smażone albo pieczone. Ale kto w Polsce jada inaczej? Nigdy w życiu nie uprawiałem żadnego sportu, ale za to jestem zawodowym palaczem papierosów! Paczka dziennie to moja średnia z ostatnich 40 lat. Mój lekarz twierdzi, że wszystkie te czynniki spowodowały miażdżycę i wysoki cholesterol. Mam też sporą nadwagę. W końcu nadszedł czas aby zrobić coś ze swoim życiem, ponieważ czuję, że jest coraz gorzej. Mam dwoje małych wnucząt, jest dla kogo żyć. 

Obecnie biorę kilka tabletek dziennie. Tak już od 1,5 roku. Jednak największą różnicę zacząłem odczuwać dopiero pół roku temu jak syn przyniósł mi Ravestin. Powiedział, że mam brać po jednej tabletce na dzień. Te tabletki są bez recepty, ale naprawdę mi pomagają. Nawet wyniki mi się poprawiły. Mam nieco więcej siły, bez problemu wchodzę do domu na moje czwarte piętro. Syn obiecał, że będzie mi kupować te pigułki już zawsze. Może niedługo uda się odstawić resztę leków i łykać tylko te jedne, które, jak mówi syn, są naturalnym suplementem.

Pomogło mi
JUSTYNA, 27 lata
8
Mam genetyczne skłonności do wysokiego cholesterolu.

Choć nie jadam mięsa ani żadnych słodyczy, nigdy nie miałam super wyników. Lekarz powiedział mi, że mam genetyczne predyspozycje do nieradzenia sobie z cholesterolem. Nie wiem do końca co to oznacza, bo chyba zawsze powinno być jakieś wyjście, szczególnie, że trzymam się diety i sporo się ruszam. Z lekarzami jednak tak to już jest, że nie zawsze chcą widzieć problem i rozwiązanie. Wzięłam sprawy w swoje ręce i dbam o siebie na własną rękę, badam się i konsultuję wyniki z kilkoma specjalistami, nigdy z jednym!

Nie ukrywam, że najbardziej zadowolona jestem z odkrycia Ravestinu. Biorę go regularnie, każdego dnia. Moje wyniki są lepsze, a samopoczucie wręcz genialne. Sama świadomość, że w końcu mam kontrolę nad swoim zdrowiem dodaje mi sporo energii. 

Miłe zaskoczenie
co warto jadać na obniżenie cholesterolu

DOWIEDZ SIĘ JAKIE PRODUKTY TOBIE NIE SŁUŻĄ

Nie wiesz co pogarsza stan Twojego zdrowia?

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik z zakresu racjonalnego odżywiania. Dowiedz się więcej na temat produktów wspomagających walkę z wysokim poziomem cholesterolu.

» Przejdź do bloga

Podziel się swoim doświadczeniem – oceń i zostaw opinię!

Komentarze osób, które korzystały z kapsułek Ravestin

3.9
Rated 3.9 out of 5
3.9 out of 5 stars (based on 7 reviews)
Excellent0%
Very good86%
Average14%
Poor0%
Terrible0%
Rated 4 out of 5
27 listopada, 2019

Brałam to coś przez 6 miesięcy, ale też pilnowałam się z jedzeniem. Wyniki się poprawiły. Teraz nie mam kasy na kolejne opakowania, wyniki póki co są dobre.

Danusia
Rated 4 out of 5
22 września, 2019

Znajomy zielarz i dietetyk wspominał mi jakiś czas temu o tym, żeby przyjmować aminokwasy L-lizynę i L-argininę żeby poprawić sobie wyniki z cholesterolem, więc zamówiłem Ravestin. Kolega zasugerował też żebym zaczął przyjmować Mumio, czyli pewnego rodzaju żywicę skalną, która wpływa bardzo pozytywnie na cały organizm, w tym także na układ krwionośny. Stosuję oba produkty ponad 2 miesiące i odczuwam wzrost energii fizycznej oraz umysłowej.

Janusz
Rated 4 out of 5
24 lipca, 2019

Lekarz już chciał mnie wpakować w branie leków na nadciśnienie, ale stwierdziłem, że dam sobie jeszcze szansę i wypróbuję delikatniejsze metody. Poczytałem to i owo no i zacząłem kurację. Ravestin stosuję już około 4 miesięcy. Dodatkowo odstawiłem alkohol i od 1 sierpnia rzucam palenie. Już mam kilka punktów mniej na ciśnieniomierzu, a od sierpnia wprowadzę też długie, dynamiczne przechadzki po okolicznych polach + zredukuję cukier o 50%. Na koniec roku zamierzam mieć ciśnienie 120/80.

Zbigniew
Rated 3 out of 5
24 czerwca, 2019

Można odczuć poprawę po 2-3 opakowaniach. Jednak jak zaznaczyła przedmówczyni, prawdziwe rezultaty przyjdą dopiero po zmianie stylu odżywiania i życia. Od siebie mogę dodać, że poza odstawieniem cukrów/węgli, bardzo korzystne są codzienne, długie spacery. Najlepiej przechadzać się naturalnym tempem przez godzinę lub więcej.

Tomasz
Rated 4 out of 5
7 maja, 2019

Regularnie mierzone ciśnienie do tej pory wskazywało 142/92. Po 4 miesiącach suplementacji Ravestinem ciśnienie utrzymuje się na poziomie 132/76. Warto jednak wziąć pod uwagę, że poza samą suplementacją zrezygnowałam całkowicie z cukru, tzn. zero słodyczy, napojów gazowanych, soków owocowych, owoców ogólnie, kasz i ziemniaków, miodu, chleba. Moim jedynym źródłem węglowodanów / cukrów są warzywa.

Magda
Rated 4 out of 5
13 kwietnia, 2019

Stosuję Ravestin od 3 miesięcy i czuję się lepiej. Co do wyników to jeszcze nie robiłam.

Renata
Rated 4 out of 5
31 marca, 2019

Po 1 opakowaniu cholesterol spadł z 83 mg/dl do 62 mg/dl. Nadal jest lekko podwyższony, ale wezmę jeszcze jedną paczkę i powinno już zejść do normy.

Marek