Środek wspomagający spalanie tłuszczu

Plastry odchudzające na skórę: Sliminazer

Nowość na rynku produktów odchudzających. Przedstawiamy wszystko na temat Sliminazer. Czy działa? Gdzie kupić? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

trwa promocja!
317 zł
147 zł
Jak oceniany jest Sliminazer?
Gdzie można kupić ten suplement?
Rated 3.4 out of 5
3.4 out of 5 stars (based on 19 reviews)
Kilka słów o Sliminazer

SZUKASZ PRODUKTU, KTÓRY PRZYSPIESZY TWOJE ODCHUDZANIE?

SZCZEGÓŁY produktu ODCHUDZAJĄCEGO SLIMINAZER

CO WARTO WIEDZIEĆ NA POCZĄTEK

Plastry na odchudzanie Sliminazer stanowią ciekawe rozwiązanie alternatywne w stosunku do bardziej tradycyjnych metod suplementacji substancjami przyspieszającymi proces odchudzania.

W odróżnieniu od suplementacji poprzez tabletki, pastylki i tak dalej, Plastry odchudzające Sliminazer zapewniają długotrwały, równomierny transport określonych składników aktywnych do organizmu.

LEPSZY KOMFORT STOSOWANIA I WYŻSZA SKUTECZNOŚĆ

Sam sposób użytkowania plastrów Sliminazer oczywiście także znacząco różni się od standardowej suplementacji (składniki aktywne trafiają do naszego ciała poprzez skórę, a nie drogą pokarmową).

Fakt ten pociąga za sobą istotne korzyści, zarówno z punktu widzenia wygody osoby stosującej kurację, jak i z perspektywy efektów suplementacji.

kobieta z warzywami stosująca plastry sliminazer

Zastanów się …

Czy faktycznie musisz jeść same warzywa aby schudnąć?

Plastry Sliminazer oferują Tobie zupełnie nowy sposób na odchudzanie. Spróbuj przez miesiąc.

Cena miesięcznej kuracji:

147 zł za opakowanie

» KUPISZ TUTAJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SLIMINAZER

CZYM SĄ PLASTRY ODCHUDZAJĄCE SLIMINAZER?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NOWOCZESNYM SYSTEMEM ODCHUDZAJĄCYM

TRANSPORT PRZEZ SKÓRĘ

Podstawową osią mechanizmu działania plastrów odchudzających Slimanizer jest system transdermalny, czyli transport substancji odżywczych do organizmu poprzez skórę.

Już dawno temu zaobserwowano, że podawanie pacjentom wielu leków w systemie transdermalnym przynosi znacznie lepsze efekty, niż podawanie ich drogą pokarmową.

Pierwszą z korzyści jest szybszy i bardziej efektywny transport podawanych w ten sposób substancji do krwiobiegu: dany składnik aktywny nie musi zostać „przeflitrowany” przez układ pokarmowy. Pozwala to z jednej strony na przyspieszenie przyswajalności.

Podawanie leków w systemie transdermalnym nie wiąże się również z częściową neutralizacją ich działania na przykład wskutek działania kwasu żołądkowego czy też wskutek tzw. efektu pierwszego przejścia przez wątrobę.

EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁANIA

Kolejna istotna właściwość systemu transdermalnego to łatwość aplikacji: plastry działają znacznie dłużej, niż jakiekolwiek tabletki, a ponadto uwalniają substancje aktywne w sposób regularny.

Ideą plastrów Sliminazer jest zastosowanie systemu transdermalnego poza obszarem stricte medycznym, a mianowicie w celu możliwie jak najbardziej efektywnego wsparcia procesów odchudzania.

Jest to możliwe dzięki mechanizmowi działania, który został pokrótce opisany powyżej, a także starannie dobranej kompozycji składników aktywnych, spośród których niektóre wykazują typowe działanie akcelerujące procesy spalania tkanki tłuszczowej, inne zaś wspierają organizm w jego funkcjach metabolicznych.

WSPOMAGAJ ODCHUDZANIE

POWSTRZYMAJ SWÓJ APETYT I MONITORUJ EFEKTY

ZMNIEJSZENIE APETYTU

Trzeci ważny aspekt to obecność substancji powodujących uczucie sytości, co pozwala na łatwiejsze przejście przez okres kuracji.

Warto tutaj dodać, że Slimanizer przyczynia się do powstawania uczucia sytości w sposób całkowicie naturalny, tj. poprzez obecność w składzie odpowiednik dawek błonnika pokarmowego, a nie poprzez sztuczne blokowania tych ośrodków mózgu, które są odpowiedzialne za odczuwanie głodu.

Bezpieczeństwo

Jeżeli nie posiadasz uczulenia na żaden ze składników Sliminazer, produkt ten jest całkowicie bezpieczny.

Naturalny Produkt

Składniki Sliminazer są niemal w całości pochodzenia roślinnego.

Przystępna cena

Miesięczny koszt kuracji z plastrami Sliminazer jest w atrakcyjnej cenie.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?

Z CZEGO ZROBIONE SĄ PLASTRY SLIMINAZER?

SPRAWDŹ JAKICH SKŁADNIKÓW ODCHUDZAJĄCYCH UŻYTO W PRODUKCJI PLASTRÓW

GUARANA

Oprócz właściwości przyspieszających spalanie tłuszczu, Guarana posiada także silne działanie energetyzujące (kofeina pochodząca z Guarany nie powoduje jednak trudności z nawodnieniem komórek organizmu, tak jak to miejsce w przypadku kofeiny obecnej w kawie czy napojach energetycznych).

KAPSAICYNA

Kapsaicyna z kolei nie tylko spala tkankę tłuszczową, lecz również wspomaga procesy metaboliczne oraz łagodnie hamuje apetyt. Związek ten odpowiada ja pikantny smak w paprykach chili.

L-KARNITYNA

Jeżeli zaś chodzi o L-Karnitynę, to jest ona jednym z najbardziej efektywnych spalaczy tłuszczu, stosowany powszechnie przez kulturystów oraz sportowców.

Trzy pierwsze z wymienionych składników aktywnych działają przede wszystkim na zasadzie bezpośredniego wsparcia procesów spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki aplikowaniu ich w systemie transdermalnym (pominięcie układu pokarmowego), przenikają one bezpośrednio do krwiobiegu, dzięki czemu są w stanie szybciej działać na te regiony ciała, gdzie dochodzi do odkładania się tkanki tłuszczowej.

WARTOŚCIOWY SKŁAD

BOGACTWO NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

SLIMINAZER WYKORZYSTUJE NATURALNE SKŁADNIKI POCHODZENIA ROŚLINNEGO

ZIELONA HERBATA

Wyciąg z zielonej herbaty działa przede wszystkim na zasadzie wsparcia naturalnych procesów detoksykacji organizmu, co pośrednio przyczynia się do usprawnienia metabolizmu.

Zielona herbata posiada także właściwości przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej, chociaż nie są one w tym przypadku tak silne, jak w przypadku Wyciągu z Guarany, a zwłaszcza L-Karnityny.

KWAS HYDROKSYCYTRYNOWY

Kolejny ze składników aktywnych, wchodzących w skład plastrów Sliminazer, to Kwas Hydroksycytrynowy, którego naturalnym źródłem są owoce Garcinia Cambogia.

Najważniejszy z mechanizmów działania kwasu hydroksycytrynowego, to usprawnienie procesów transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów. W ten sposób, powstają substancje znane jako związki ketonowe, które odpowiadają za intensywność uczucia głodu oraz uczucie sytości.

Liczne badania naukowe dowodzą także, że regularne przyjmowanie kwasu hydroksycytrynowego prowadzi do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi.

Kolejna, niezwykle ważna właściwość kwasu hydroksycytrynowego  to blokowanie liazy cytrynianowej, czyli enzymu w znaczącym stopniu odpowiedzialnym za konwersję cukrów oraz skrobi w tłuszcz. Dzięki tej ostatniej funkcji, kwas hydroksycytrynowy umożliwia organizmowi znacznie efektywniejszą przemianę cukrów w energię, co oznacza wyraźne ograniczenie odkładania się tkanki tłuszczowej.

JAGODY ACAI

Jagody Acai stanowią natomiast niezwykle bogate źródło witamin, pierwiastków mineralnych oraz przeciwutleniaczy. Są także cennym źródłem błonnika pokarmowego.

SLIMINAZER – SKUTECZNE CZY NIE?

JAK DZIAŁAJĄ PLASTRY SLIMINAZER?

RÓWNOMIERNE DOZOWANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

SZCZEGÓŁY DZIAŁANIA PLASTRÓW SLIMINAZER

Działanie przebiega równolegle na trzech odmiennych, lecz- z punktu widzenia rezultatów kuracji odchudzającej- ściśle powiązanych ze sobą płaszczyznach. Są to:

1. Bezpośredni wpływ na przebieg procesów spalania tkanki tłuszczowej

2. Wsparcie naturalnych procesów metabolicznych

3. Powodowanie uczucia sytości oraz łagodna redukcja apetytu

Jako że Sliminazer jest produktem dostępnym w postaci plastrów, uwalnianie substancji czynnych podczas stosowania kuracji przebiega w sposób odmienny, niż ma to miejsce w przypadku stosowania suplementów diety przyjmowanych drogą pokarmową.

Różnicę tę można porównać do różnicy pomiędzy kroplówką podawaną miarowo w sposób dożylny a wypiciem całej zawartości kroplówki. W tym pierwszym przypadku, transport substancji odżywczych przebiega w sposób równomierny: oznacza to, że zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej czy trzeciej godziny składniki aktywne trafiają do krwiobiegu w dokładnie takich samych dawkach.

LEKKOŚĆ I SWOBODA

ODCHUDZANIE BEZ UDZIAŁU UKŁADU TRAWIENIA

BRAK OBCIĄŻENIA WĄTROBY I ŻOŁĄDKA

WIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ DZIĘKI POMINIĘCIU UKŁADU TRAWIENNEGO

Z jednej strony umożliwia to więc znacznie dłuższy czas działania, z drugiej zaś nie powoduje obciążenia układu pokarmowy ani też nie wiąże się z utratą części podanej dawki substancji czynnych w rezultacie pracy wątroby lub działania soków żołądkowych.

W drugim z przytoczonych, hipotetycznych przypadków, czyli w przypadku wypicia całej zawartości kroplówki, substancje czynne wchodzące w jej skład najpierw trafiają w całości do naszego układu pokarmowego.

Żołądek oraz wątroba uruchamiają wtedy procesy trawienne oraz detoksykacyjne, w efekcie których spora część składników aktywnych zostaje zneutralizowana. Wiąże się to oczywiście również z obciążeniem układu pokarmowego: to właśnie z tego powodu częstym efektem doustnych kuracji odchudzających są różnego rodzaju dolegliwości trawienne.

Kiedy nasz układ pokarmowy zdoła się już „uporać” z wprowadzonymi do niego substancjami, część z nich (ta która nie uległa neutralizacji wskutek działania żołądka oraz wątroby), trafia do krwiobiegu.

 PLASTRY TRANSDERMALNE SLIMINAZER DZIAŁAJĄ W DZIEŃ I W NOCY

sposób działania plastrów odchudzających

PLASTRY SLIMINAZER DZIAŁAJĄ 24 GODZINY NA DOBĘ

W każdym opakowaniu znajduje się 30 plastrów. Każdy kolejny plaster należy zmienić po upłynięciu doby. Przez ten okres składniki aktywnie wchłaniają się do krwioobiegu i działają na korzyść usprawnienia metabolizmu oraz przyspieszenia redukcji tkanki tłuszczowej.

Plastry Sliminazer mają również inne drogocenne właściwości: dodają energii, zmniejszają uczucie zmęczenia oraz wspomagają usuwanie toksyn z organizmu.

Istotnym efektem stosowania plastrów jest znaczące zredukowanie uczucia głodu. Zawarty w plastrach błonnik powoduje uczucie sytości.

Długotrwałe ograniczenie ilości spożywanych posiłków pozwoli na zjadanie mniejszych porcji pożywienia nawet po ukończeniu kuracji ze Sliminazer!

PONIŻEJ PREZENTUJEMY OPINIE OSÓB, KTÓRE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA WYPRÓBOWANIE PLASTRÓW SLIMINAZER

UWAGA: WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Redakcja portalu Pracaizdrowie.com.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opublikowane opinie użytkowników produktu Sliminazer.

Co więcej, portal Pracaizdrowie.com.pl nie gwarantuje jakichkolwiek rezultatów odchudzających tego suplementu.

Deklarowane przez użytkowników wyniki  są całkowicie indywidualne i uwarunkowane zróżnicowanymi czynnikami osobistymi każdej z tych osób. W żadnym wypadku nie są one podstawą do uznania, że produkt Sliminazer wywoła jakikolwiek pozytywny efekt na Twój organizm.

Wszystkie materiały i treści publikowane na tej stronie są czysto informacyjne i nie stanowią porady ani doradztwa.

W celu uzyskania profesjonalnej porady medycznej zgłoś się do wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

efekty po zastosowaniu plastrów na odchudzanie

ARKADIUSZ, 35 lat

Od wielu już lat słyszy się na każdym kroku, że otyłość skraca życie oraz zmniejsza jego komfort.

Mój ojciec zawsze był otyły, zmarł w wieku 55 lat na zawał serca. Ja również od dziecka mam nadwagę. Podejmowałem wiele prób odchudzania się, jednak wszystkie kończyły się tak samo. Kiedy odszedł mój ojciec obiecałem sobie, że nie podzielę jego losu.

Sliminazer zakupiłem kiedy jeszcze niewiele było o nim wiadomo. To był zakup w ciemno, ale poza pieniędzmi nie miałem nic więcej do stracenia. Swoją kurację odchudzającą połączyłem ze sportem. Efekt był widoczny już w pierwszym miesiącu. Po sześciu kolejnych miesiącach starzy znajomi nie poznawali mnie na ulicy!

wyniki kuracji plastrami odchudzającymi

LENA, 27 lat

Mój cel to miłość. Żaden facet nie chciał na mnie spojrzeć!

Kiedy zaczęłam dojrzewać, nie potrafiłam poradzić sobie z ogromnym apetytem na słodycze. Ciasta, czekolady, cukierki i wszystko co miało w sobie dużą dawkę cukru, było na porządku dziennym.

Wszystko się zmieniło kiedy zorientowałam się, że moje koleżanki mają facetów. Ja jeszcze nigdy z nikim się nie umawiałam! Gruba, ciągle spocona i zasapana! Kto będzie chciał umawiać się z taką „partią”? Pewnego dnia nadszedł ten moment i powiedziałam sobie, że od dziś będę tylko chudnąć.

Udało się! Koleżanki zapewniam, że wystarczyło jedynie ograniczyć słodycze, ale każdy kto był gruby i się odchudzał wie, że to nie jest takie proste.

kobita schudła po plastrach sliminazer

ALINA, 48 lat

Straciłam zbyt wiele lat na siedzeniu na kanapie.

Któregoś dnia usłyszałam, że w pracy mam ksywkę Serdel. Nie będę ukrywać, że mi się to mocno nie spodobało. Usiadłam wieczorem na mojej wygniecionej od wieloletniego przesiadywania w jednym miejscu kanapie i przeanalizowałem sytuację. Straciłam zdrowie, czas i autorytet. Nikt nie chce poważnie traktować takiego grubasa jak ja.

Nie jestem młoda i nie mam też zbyt wiele czasu aby spędzać popołudnia na siłowni. Odchudzanie zaczęłam od zmniejszenia porcji jedzenia. Ciągle byłam głodna, a brzuch nadal wielki jak beczka.

Siostra uświadomiła mnie, że na rynku istnieje wiele środków odchudzających. Zakupiłam całą reklamówkę i testowałem ich skuteczność. Największe efekty przy jednoczesnym zachowaniu świetnego samopoczucia, osiągnęłam stosując Sliminazer. Polecam wszystkim Serdelkom!

4.5/5

Opinie czytelników naszego serwisu

Ty również możesz zostawić nam swój komentarz

» Zostaw Opinię
Podsumowanie

SLIMINAZER – TAK CZY NIE?

CZYM SLIMINAZER RÓŻNI SIĘ OD INNYCH PREPARATÓW ODCHUDZAJĄCYCH?

Plastry odchudzające Sliminazer to kompleksowa kuracja wspomagające procesy odchudzania, której skuteczność opiera się na dwóch głównych faktorach:

1. Systemie transdermalnym, umożliwiającym długotrwały, równomierny transport substancji czynnych bezpośrednio do krwiobiegu

2. Starannie opracowanej formule zawierającej składniki działające na trzech najważniejszych dla efektów kuracji płaszczyznach: akceleracji procesów spalania tkanki tłuszczowej, wsparciu funkcji metabolicznych organizmu oraz redukcji apetytu.

Dzięki połączeniu innowacyjnej metody aplikacji oraz zapewniającemu wielowymiarowe wsparcie odchudzania składowi, plastry Sliminazer zapewniają użytkownikowi następujące korzyści:

1.Dłuższy czas działania, niż ma to miejsce w przypadku preparatów stosowanych doustnie

2. Brak skutków ubocznych ze strony układu pokarmowego

3. Łatwość stosowania

efekty działania plastrów odchudzających sliminazer

ODWIEDŹ NASZ BLOG

Chcesz przyspieszyć odchudzanie?

Na naszym blogu przygotowaliśmy bardzo wiele ciekawych artykułów dotyczących produktów spożywczych, które warto wprowadzić do swojej diety. Piszemy również o tym czego koniecznie musisz unikać aby efekty Twojego odchudzania były widoczne w jeszcze krótszym czasie!

Podziel się swoim doświadczeniem – oceń i zostaw opinię!

Komentarze osób, które korzystały z plastrów Sliminazer

3.4
Rated 3.4 out of 5
3.4 out of 5 stars (based on 19 reviews)
Excellent21%
Very good48%
Average5%
Poor0%
Terrible26%
UWAGA: WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Redakcja portalu Pracaizdrowie.com.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opublikowane opinie użytkowników produktu Sliminazer.

Co więcej, portal Pracaizdrowie.com.pl nie gwarantuje jakichkolwiek rezultatów odchudzających tego suplementu.

Deklarowane przez użytkowników wyniki  są całkowicie indywidualne i uwarunkowane zróżnicowanymi czynnikami osobistymi każdej z tych osób. W żadnym wypadku nie są one podstawą do uznania, że produkt Sliminazer wywoła jakikolwiek pozytywny efekt na Twój organizm.

Wszystkie materiały i treści publikowane na tej stronie są czysto informacyjne i nie stanowią porady ani doradztwa.

W celu uzyskania profesjonalnej porady medycznej zgłoś się do wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

Rated 4 out of 5
10 kwietnia, 2020

Podeszłam do tematu skromnie, bez wielkich wymagań i nadziei. Kupiłam pakiet na 3 miesiące kuracji. Zgodnie z zaleceniami mojego lekarza wzięłam się też za ćwiczenia, głównie rowerek stacjonarny jaki mam w domu. Póki co schudłam 2 kilo, ale zajęło to 3 miesiące. Podejrzewam, że moja nienajlepsza dieta miała wpływ na spowolnienie rezultatów.

Marika
Rated 1 out of 5
31 marca, 2020

To wielka ściema,! Chciałam schudnąć tylko 6 kg . Zakupiłam tak jak mi konsultanci poradzili na 2 miesiące. Niestety nie schudłam ani grama. To wielkie oszustwo i jak doczekam końca koronawirusa to założę im sprawę w swojej kancelarii. Będzie to wielki wisior na całą Polskę. Niedawno jakiś konsultant do mnie zadzwonił proponując jeszcze jakiś specyfik za prawie 300 zł okazyjnie, który poprawi działanie tych plastrów. Zastanawia mnie jak odpowiedzialne organa w kraju dopuszczają do takich oszustw. Pora z tym skończyć. Wzywam wszystkie kobiety do połączenia się w sprawie ukarania oszustów. Damy radę.

Irena
Rated 1 out of 5
6 marca, 2020

Zamówiłem 120 plastów na kurację 3 miesięczną. Kurację rozpocząłem od dnia 22.02.2020r. Otrzymałem jedynie 30 plastrów, co starcza jedynie na dwa tygodnie. Nadmieniam, że wpłaciłem 540 zł. Nie mam kontaktu ze sprzedawcą w sprawie dostarczenia brakujących plastrów (90 plastów). Nie odpowiedzieli na emaila. Czy to jest uczciwe podejście do klienta, który zaufał, że schudnie? Na razie efektów brak.

Kazimierz
Rated 1 out of 5
18 grudnia, 2019

Totalna bzdura, używałam miesiąc zgodnie z zaleceniami, stosowałam zalecenia ich firmowego „dietetyka”. Nie schudłam ani grama, waga i obwody ciała są dokładnie takie same jak przed stosowaniem. Wyrzucone ponad 300 zł. Odradzam

Grażyna
Rated 4 out of 5
1 grudnia, 2019

Jeżeli jesteś jest totalnym obtłuszczonym leniem, którego maksimum wysiłku to przyklejenie sobie plastra w trakcie siedzenia na tyłku przed telewizorem, opychając się czipsami to oczywiście zapomnij o jakimkolwiek schudnięciu. To się nie wydarzy choćbyś się cały zatapetował tymi plastrami. Żeby cokolwiek zaczęło się dziać to trzeba zmienić sposób odżywiania oraz wziąć się za ćwiczenia. Wtedy taki suplement jak ten tu Sliminazer będzie w stanie dodatkowo wzmocnić cały efekt odchudzający. Także do roboty grubasy, a nie tylko narzekacie szukając magicznych pigułek jakie wykonają całą pracę za was. Sam byłem obleśnie tłusty, a teraz chodzę w garniturze o rozmiarze 176/96/84. Można? Można!

Jacek
Rated 4 out of 5
27 listopada, 2019

Mi plastry Sliminazer pomogły w odchudzaniu, ale na pewno nie były jedynym powodem utraty wagi. Wzięłam się też za ćwiczenia aerobowe, zaczęłam trenować nordic walking. Po paru miesiącach jestem już kilka kilo lżejsza.

Marta
Rated 1 out of 5
24 listopada, 2019

Uzywalam 6tyg, zadnych resultatow nie widze(((

Halina
Rated 5 out of 5
15 listopada, 2019

Uwaga! Idealny sposób na odchudzanie przy wykorzystaniu plastrów Sliminazer oraz wprowadzeniu zmian w diecie.
1. Spożywamy białko zwierzęce 3 razy w ciągu tygodnia
2. Spożywamy białko roślinne 2 razy w tygodniu.
3. Pozostałe 2 dni w tygodniu są bezbiałkowe.
4. W każdym dniu z białkiem jemy tylko 1 rodzaj białka (np. w poniedziałek słonecznik, we wtorek bez białka, w środę ryba, czwartek bezbiałkowy, piątek migdały, w sobotę jajka, w niedzielę wołowina).
5. Węglowodany ograniczamy do max. 50g na dobę (tylko w postaci cukrów złożonych, jak np. ziemniaki, marchew itp.)
6. Odstawiamy cukry proste, wszystkie mąki, cały nabiał.
7. Każdego dnia przyklejamy plaster odchudzający.
Włala!

Ania
Rated 4 out of 5
12 września, 2019

Postanowiłem dać tym plastrom szansę. Stosowałem je przez 4 miesiące, w każdym zużywając 1 paczkę. W pierwszym miesiącu nakładałem tylko plastry, bez zmieniania diety czy robienia ćwiczeń. Schudłem niecałe 0,5 kg. W drugim miesiącu dołożyłem nieco ruchu … spacery, rower, basen, rozciąganie w domu, pompki. Dieta po staremu, a wynik – 2 kg. Trzeci miesiąc to treningi + dieta + plastry i z wagi spadło 3 kg. W czwartym miesiącu dałem sobie na luz i znowu używałem tylko Sliminazera. Spadło mi wtedy jakieś 0,25 kg. Teraz pytanie czy polecam ten suplement? Tak, opinię mam dobrą, ale tylko pod warunkiem, że dorzucisz do niego dietę i ćwiczenia. W przeciwnym razie waga będzie spadać bardzo mozolnie. Przynajmniej mój organizm tak reagował.

Tomek
Rated 1 out of 5
9 września, 2019

Sciema! nie dziala, Zawiera TYLKO KLEJ!!!

Zbyszek
Rated 4 out of 5
17 lipca, 2019

Moja opinia bazuje na sporym doświadczeniu ze Sliminazerem, bo używałem go okrągły rok. W tym czasie spaliłem sporo tłuszczu, chociaż trzeba wziąć pod uwagę, że nie siedziałem na kanapie oglądając tv tylko sporo spacerowałem, pływałem i zmieniłem dietę. Także jestem zadowolony, ale jak już wspomniało parę osób przede mną – odchudzanie to proces wymagający czasu. Organizm musi się przestawić na nowe tory i trzeba mu w tym pomóc na różne sposoby. Te plastry są jednym ze sposobów, ale na pewno nie warto ograniczać się tylko do nich.

Dawid
Rated 5 out of 5
5 lipca, 2019

Dla mnie produkty odchudzające nie są podstawą tylko dodatkiem. Tak też właśnie wykorzystuję te plastry. Na co dzień trenuję fitness i kiedy zbliżają się zawody to potrzebuję dosyć szybko zrzucić wagę. Wtedy łączę Sliminazera ze swoimi innymi sprawdzonymi metodami i efekt jest zawsze bombowy.

Magda
Rated 4 out of 5
30 maja, 2019

Efekt jest zauważalny po około 3-4 paczkach tych plastrów, więc trzeba przygotować się na większy wydatek. Poza tym, konieczna jest zmiana podejścia do odżywiania. Niektórzy myślą, że nakleją sobie plaster odchudzający i już mogą pałaszować pączki. Jak chcecie wycisnąć maksimum z tej suplementacji + ogólnie nabrać zdrowia to trzeba zmniejszyć ilość spożywanych węglowodanów/cukrów do 20-30g dziennie.

Mateusz
Rated 5 out of 5
12 maja, 2019

Przez pierwsze 2 miesiące miałem mieszane odczucia, bo nie widziałem zbytnio efektów. Zgubiłem wtedy zaledwie 1 kg, więc ekstazy nie było. Ale później zacząłem chodzić na siłownię, wyrzuciłem z diety cukier i cały czas korzystałem z plastrów. Po roku mam na wadze o 17 kg mniej. Nawet jeżeli nie do końca jest to zasługa plastrów Sliminazer to jednak pomogły mi utrzymać motywację do ćwiczeń i diety, bo po pierwsze – tanie nie są, a po drugie – miałem je ciągle przyklejone co nieustannie przypominało mi o konieczności zachowania dyscypliny w odchudzaniu.

Grzegorz
Rated 4 out of 5
25 kwietnia, 2019

Miesięczna kuracja pomogła mi zrzucić 2 kilogramy.

Julita
Rated 5 out of 5
9 kwietnia, 2019

Jak dla mnie bomba. 10 kg w dół przez pół roku.

Wojtas
Rated 4 out of 5
3 kwietnia, 2019

Może nie schudłam nie wiadomo ile, ale i tak sliminazer zadziałał lepiej niż inne produkty tego typu.

Anka
Rated 3 out of 5
29 marca, 2019

Zużyłem 2 opakowania i schudłem 5 kilo.

Robert
Rated 4 out of 5
28 marca, 2019

Niczego w diecie nie zmieniłam, ruchu tyle samo co wcześniej, a mimo to zgubiłam 3 kg w około miesiąc czasu dzięki tym plastrom.

Marzena