Zadbaj o nerki i pęcherz

Tabletki wspierające układ moczowy: Uronal

Uronal to zaawansowany preparat o recepturze opartej wyłącznie na całkowicie bezpiecznych składnikach pochodzenia naturalnego.

Celem stosowaniu preparatu Uronal jest kompleksowe wsparcie pracy układu moczowego a także naturalnych procesów oczyszczania organizmu z toksyn, które pozostają w ścisłym związku zarówno z prawidłową czynnością nerek, jak i pęcherza moczowego.

trwa promocja!
317 zł
137 zł
Jak oceniany jest
Uronal?
Gdzie można kupić ten suplement?
Rated 3.9 out of 5
3.9 out of 5 stars (based on 8 reviews)
INFORMACJE WSTĘPNE

CZYM JEST SUPLEMENT DIETY URONAL?

URONAL DLA KAŻDEGO!

JAKIE SĄ SPODZIEWANE EFEKTY STOSOWANIA URONAL?

Preparat Uronal działa jednocześnie na kilku płaszczyznach kluczowych dla utrzymania prawidłowej czynności układu moczowego. Poszczególne efekty stosowania preparatu Uronal to przede wszystkim:

1. Wyraźna poprawa czynności nerek oraz pęcherza moczowego

2. Wsparcie procesów oczyszczania układu moczowego, zarówno z toksyn, jak i „piasku”(drobnych kamieni widocznych w USG)

3. Redukcja uczucia bólu oraz uczucia dyskomfortu

4. Redukcja a z czasem całkowita eliminacja stanu zapalnego układu moczowego, o ile nie stanowi on na przykład następstwa poważnych chorób o charakterze przewlekłym

5. Redukcja problemów z nietrzymaniem moczu

6. Poprawa czynności prostaty w przypadku mężczyzn

Stosowanie preparatu Uronal jest nie tylko wskazane zarówno w zakresie leczenia oraz profilaktyki różnego rodzaju problemów ze strony układu moczowego, ale stanowi także metodę całkowicie bezpieczną.

Ze względu na obecność w składzie Ziela Pokrzywy należy jednak pamiętać, aby podczas przyjmowania Uronalu codziennie wypijać odpowiednią ilość wody.

WAŻNE

W odróżnieniu od wielu innych suplementów diety przynależących do tej kategorii, Uronal wykazuje działanie obecne jednocześnie na kilku różnych płaszczyznach, spośród których każda ma kluczowe znaczenie zarówno w kontekście wsparcia pracy układu moczowego, jak i między innymi profilaktyki różnego rodzaju schorzeń nerek, w tym na przykład powstawania kamieni nerkowych.

Co również niezwykle istotne, ze względu na to, iż skład preparatu Uronal zawiera tylko i wyłącznie substancje czynne pochodzenia naturalnego, środek ten może być z powodzeniem oraz w sposób całkowicie bezpieczny stosowany także jako cenne uzupełnienie codziennej diety.

Nietrzymanie moczu, infekcje układu moczowego i prostata nie muszą już być Twoim problemem

Popraw jakość życia, daj sobie szansę

Cena miesięcznej kuracji:

137 zł za opakowanie

» KUPISZ TUTAJ

SKUTECZNOŚĆ PRODUKTU

CO SKŁADA SIĘ NA PREPARAT URONAL?

JAK SUPLEMENT DZIAŁA NA TWÓJ UKŁAD MOCZOWY?
jak radzić sobie z częstym oddawaniem moczu

CHARAKTERYSTYKA POSZCZEGÓLNYCH SKŁADNIKÓW

Skład preparatu Uronal opiera się na trzech w pełni naturalnych substancjach czynnych, których pozytywne działanie na pracę układu moczowego stanowi jednak niezaprzeczalny fakt. Receptura Uronalu zawiera w sobie następujące składniki:

OWOCE ŻURAWINY

Są one cennym źródłem między innymi flawonoidów oraz niektórych jonów mineralnych. Żurawina, dzięki zawartości flawonoidów, wykazuje silne działanie wspierające naturalne procesy detoksykacyjne organizmu a oprócz tego także działa w sposób przeciwutleniający.

Ta ostatnia właściwość owoców Żurawiny stanowi również pochodną obecności witamin, których ta roślina jest bogatym źródłem. Należy tutaj wymienić przede wszystkim witaminę A oraz witaminę C.

Jeżeli chodzi o wspominaną zawartość jonów mineralnych to, z punktu widzenia prawidłowej czynności układu moczowego, najbardziej istotne znaczenie ma potas, będący składnikiem o znaczeniu kluczowym dla działania nerek.

Żurawina to także nader bogate źródło proantocyjanidynów oraz antycyjanów. Te substancje działają między innymi na zasadzie hamowania osadzania się w pęcherzu moczowym niektórych groźnych bakterii, w tym zwłaszcza bakterii Escherichii Coli.

Dzięki temu, przyjmowanie owoców Żurawiny stanowi wartościową oraz skuteczną metodę profilaktyki chorób i schorzeń układu moczowego. Dodatkowo, Żurawina jest także źródłem kwasu hipuronowego, który wykazuje silne właściwości przeciwbakteryjne, co oznacza wzmożenie procesów oczyszczania nerek oraz pęcherza moczowego.

ZIELE POKRZYWY

Ta tradycyjna, znana nam wszystkim roślina posiada liczne, naprawdę cenne wŁaściwości wyraźnie oraz w sposób kompleksowy wspierające czynność układu moczowego.

Przede wszystkim, Ziele pokrzywy wykazuje silne działanie moczopędne, dzięki czemu wyciągi z tej rośliny są nieocenione zarówno w profilaktyce powstawania kamieni nerkowych, jak i w sytuacji, gdy USG wykazało już obecność drobnych kamieni w nerkach bądź pęcherzu moczowym (tak zwany „piasek”).

Oprócz tego, Ziele pokrzywy, podobnie jak Żurawina, jest także bogatym źródłem potasu. Z kolei obecne w Pokrzywie Fitosterole odpowiadają za poprawę procesów przepływu moczu. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, u których nerki i/lub pęcherz moczowy nie działają w sposób odpowiedni, co skutkuje utrudnieniami w zakresie wydalania moczu.

PESTKI DYNI

Ten znany produkt, zaliczany obecnie do kategorii tak zwanej żywności funkcjonalnej, to przede wszystkim źródło kwasów tłuszczowych Omega 3 oraz licznych pierwiastków mineralnych.

Z punktu widzenia układu moczowego szczególnie istotne znaczenia ma obecność tych pierwszych: mają one bowiem wyraźnie pozytywny wpływ między innymi na czynność prostaty. Pestki dyni przyczyniają się również do redukcji bólu lub też uczucia dyskomfortu, które często towarzyszą problemom z prawidłową czynnością układu moczowego.

SAMA NATURA

Składniki preparatu Uronal są pochodzenia naturalnego. Nie musisz obawiać się o skutki uboczne.

DOSTĘPNOŚĆ

Na naszej stronie zamówisz ten i wiele innych suplementów diety, bez żadnych problemów.

OSZCZĘDZAJ!

Kupuj na naszym serwisie i oszczędzaj pieniądze.

Z NAUKOWEGO PUNKTU WIDZENIA

POWSZECHNE PROBLEMY Z UKŁADEM MOCZOWYM

CO NAJCZĘŚCIEJ DOSKWIERA LUDZIOM I JAK POMÓC MOŻE URONAL?
częste chodzenie do WC

URONAL A PROBLEM NIETRZYMANIA MOCZU

Ze względu na właściwości swoich substancji czynnych, preparat Uronal może z powodzeniem stosowany także w przebiegów problemów z trzymaniem moczu.

Warto bowiem zdawać sobie sprawę z faktu, iż spora część przypadków nietrzymania moczu ma swoje źródło między innymi w infekcjach układu moczowego (często przebiegają one w sposób bezobjawowy), zbyt częstym spożywaniem na przykład kawy lub alkoholu, co obciąża układ moczowy oraz zaburza jego czynność, a w przypadku mężczyzn przyczynę może także stanowić nieprawidłowa czynność prostaty.

Preparat Uronal może zredukować do minimum problemy z nietrzymaniem moczu wynikające z przyczyn wymienionych powyżej, a także pomóc w znaczącym złagodzeniu problemu wówczas, gdy nietrzymanie moczu wynika na przykład z przewlekłych schorzeń(w tym wypadku warto jednak uprzednio skonsultować się z lekarzem).

URONAL A INFEKCJE UKŁADU MOCZOWEGO

Jak wspomniano powyżej, jedną z najczęstszych przyczyn nietrzymania moczu są infekcje układu moczowego. Należy jednak mieć na uwadze również to, że infekcje nerek lub też pęcherza moczowego prowadzą również do innych konsekwencji zdrowotnych.

Każda infekcja stanowi stan patologiczny organizmu, który wpływa w sposób dezorganizujący na czynność określonych narządów naszego ciała. W przypadku infekcji układu moczowego zaburzona zostaje oczywiście przede wszystkim praca nerek oraz pęcherza.

Niestety, lista możliwych przyczyn stanów zapalnych układu moczowego jest naprawdę długa i niestety wielu z nich naprawdę trudno jest uniknąć. W przypadku kobiet przyczyną stanów zapalnych bardzo często jest po prostu anatomia, tj. bliskość pochwy oraz odbytu, co skutkuje znacznym ułatwieniem „transportu” bakterii.

Przyczyną stanów zapalnych układu moczowego może być niestety także aktywność seksualna, i to nawet wówczas, gdy stosujemy prezerwatywy. Do innych możliwych przyczyn można zaliczyć między innymi korzystanie z publicznych toalet, zaburzoną lub osłabioną czynność nerek.

Czynnikiem sprzyjającym infekcjom jest także stosowanie niektórych form antykoncepcji, a mianowicie krążków dopochwowych lub kapturków naszyjkowych. W przypadku mężczyzn stany zapalne mogą być zaś spowodowane zaburzeniami czynności gruczołu krokowego.

Stany zapalne układu moczowego mogą dawać mniej lub bardziej nasilone objawy, w zależności do stopnia infekcji oraz innych czynników indywidualnych. Do objawów można więc zaliczyć między innymi pieczenia podczas oddawania moczu, trudności w całkowitym opróżnieniu pęcherza, nietrzymanie moczu, ból lub też uczucie dyskomfortu.

Co bardzo ważne, czasami obecność niebezpiecznych bakterii może nie dawać absolutnie żadnych objawów. Mówimy wówczas o tak zwanym bakteriomoczu bezobjawowym. Oznacza to, że bakterie są obecne w naszym układzie moczowym, często nawet w znacznych ilościach, jednak jak na razie nie prowadzą do wykształcenia się stanu zapalnego.

Infekcja może jednak pojawić się w dowolnym momencie, na przykład wskutek nagłego osłabienia układu immunologicznego, przemęczenia lub też po prostu stanowić następstwo kumulowania się w układzie moczowym bakterii, które w końcu wywołują stan zapalny.

4.5/5

Opinie czytelników naszego serwisu

Ty również możesz zostawić nam swój komentarz

» Zostaw Opinię

CZY URONAL DZIAŁA?

DARIA, 26 LAT
9
Zapalenie pęcherza występuje u mnie dwa razy w miesiącu.

Pierwszy raz załapałam infekcję pęcherza w wieku 17 lat. Od tego czasu dwoiłam się i troiłam aby pozbyć się tego przewlekłego schorzenia. Jeszcze kilka lat temu zapalenie pęcherza występowało u mnie w każdym kolejnym tygodniu. Jest wiele takich obiet i pewnie doskonale mnie rozumieją. Niejednokrotnie miałam krwiomocz. Takie ciągłe zapalenie utrudniało mi życie. Zawsze w torebce musiałam mieć antybiotyki, bo nie wiedziałam kiedy ponownie dostanę kolejnej infekcji. Nie mogłam korzystać z ogólnodostępnych toalet, nigdy nie chodziłam boso. Wystarczyło raz przemarznąć i infekcja murowana. 

W swoim życiu połknęłam już kilkadziesiąt opakowań silnych antybiotyków. Miałam różne badania, w tym badania USG. Żaden lekarz nigdy nie potrafił stwierdzić skąd u mnie te infekcje. Zażywałam witaminę C, kupowałam stale żurawinę, której niestety bardzo nie lubię. W końcu trafiłam na Uronal. Poleciła mi go koleżanka z pracy, która pewnego dnia zapytała dlaczego tak łapczywie opijam się wodą i biegam ciągle do toalety. Od kilku miesięcy zażywam regularnie ten preparat i jeszcze ani razu nie miałam problemów z pęcherzem! To jest jedyna skuteczna i niezwykle prosta ochrona jaką można sobie wyobrazić. Moje marzenie się spełniło. Co prawda nadal zawsze muszę mieć ze sobą paczkę tabletek, ale przynajmniej nie są to już szkodliwe i silne antybiotyki!

Bardzo dobry
EWELINA, 57 LAT
7
Nietrzymanie moczu ciężko pogodzić z pracą.

Od dwóch lat obserwuję u siebie przykre schorzenie. Jest to nietrzymanie moczu. Nie zrozumie ten kto nie przeżył. Kłopotliwe, wstydliwe i trudne do kontrolowania. Kupowałam zawsze dość kosztowne wkładki, które musiałam mieć w torebce nawet podczas zakupów. Ile to razy korzystałam z toalet w supermarketach aby kontrolować sytuację. W pewnym momencie przestałam chodzić do kościoła, bo przecież tam nie mam jak udać się do WC. 

Uronal poleciła mi kobieta, która chodzi ze mną na gimnastykę. Tam prawie wszystkie panie mają ten sam problem. Kiedy w szatni padło słowo Uronal, odezwały się trzy kobiety, które potwierdziły jego skuteczność. Sama stosuję preparat od dwóch miesięcy i widzę, że zużywam znacznie mniej wkładek chłonących mocz! 

W swoim życiu połknęłam już kilkadziesiąt opakowań silnych antybiotyków. Miałam różne badania, w tym badania USG. Żaden lekarz nigdy nie potrafił stwierdzić skąd u mnie te infekcje. Zażywałam witaminę C, kupowałam stale żurawinę, której niestety bardzo nie lubię. W końcu trafiłam na Uronal. Poleciła mi go koleżanka z pracy, która pewnego dnia zapytała dlaczego tak łapczywie opijam się wodą i biegam ciągle do toalety. Od kilku miesięcy zażywam regularnie ten preparat i jeszcze ani razu nie miałam problemów z pęcherzem! To jest jedyna skuteczna i niezwykle prosta ochrona jaką można sobie wyobrazić. Moje marzenie się spełniło. Co prawda nadal zawsze muszę mieć ze sobą paczkę tabletek, ale przynajmniej nie są to już szkodliwe i silne antybiotyki!

W porządku
JAN, 72 LATA
8
Prostata, prostata, prostata...

Jestem stary jak dąb Bartek i nic dziwnego, że problemy mam już ze wszystkim. Nie pamiętam już jak to było być młodym i zdrowym. Najtrudniej jest jednak znieść problemy z prostatą. Nie wiem nawet do końca po co ona u mężczyzn jest, ale wiem jak działa kiedy zaczyna szwankować. Nie chcę nawet myśleć co by się stało jakbym miał brak dostępu do toalety przez więcej niż godzinę. Obecnie najwięcej czasu swojego życia poświęcam na oddawanie moczu. Zawsze kiedy wnuczęta marudzą mi, że mam zacząć robić coś ciekawego w swoim życiu, to mówię im, że ja przecież mam zajęcie, bo pół dnia staram się oddać mocz.

Dobrze, że te nasze dzieciaki są takie biegłe w tych komputerach. Wyszukały mi ten cały Uronal i od dłuższego już czasu problem z moczem jest znacznie mniejszy. Mogę śmiało powiedzieć, że do WC chodzę o połowę rzadziej i nie spędzam tam już tyle czasu. W nocy nie budzę się już wcale. Póki co Uronalu nie zamienię na żaden inny specyfik.

Odczułem poprawę
jak dbać o dietę

DOWIEDZ SIĘ JAKIE PRODUKTY TOBIE POMOGĄ

Sprawdź jakie produkty spożywcze mogą wspierać Cię w walce z problemami zdrowotnymi

Czytaj nasz blog i bądź na bieżąco. 

» Przejdź do bloga

Podziel się swoim doświadczeniem – oceń i zostaw opinię!

Komentarze osób, które korzystały z kapsułek Uronal

3.9
Rated 3.9 out of 5
3.9 out of 5 stars (based on 8 reviews)
Excellent13%
Very good62%
Average25%
Poor0%
Terrible0%
Rated 3 out of 5
27 listopada, 2019

Tabletki sa calkiem dobre, ale cena stanowczo za wysoka, szczegolnie ze paczka starczy tylko na miesiac! Obnizcie cene!

Tamara
Rated 4 out of 5
28 września, 2019

Spełnił swoją rolę czyli uśmierzył symptomy nadmiernego pacia na pęcherz. Przy okazji skorzystałem też z porad kolegi Mieczysława z paru komentarzy niżej. Faktycznie połączenie wymienionych przez niego produktów z Uronalem dało bombowe rezultaty.

Andrzej
Rated 4 out of 5
29 lipca, 2019

Ogólnie mogę polecić, ale każdy kto także zamierza skorzystać powinien najpierw pozyskać trochę informacji odnośnie funkcjonowania ludzkiego organizmu. Suplement jak sama nazwa wskazuje, ma jedynie być czymś dodatkowym … wspomagaczem, który wzmocni efekt. Jednak aby ten efekt powstał należy podejść do sprawy całościowo. W moim przypadku konieczna była zmiana podejścia do odżywiania, a w szczególności całkowita eliminacja nabiału (jogurty, kefiry, mleko, sery, twarogi, śmietana, masło itd. itp.)

Kamil
Rated 5 out of 5
17 lipca, 2019

W moim przypadku Uronal zadziałał doskonale. Natomiast miałem stosunkowo niewielkie problemy. Były czasem uciążliwe, ale nie na tyle, żeby się faszerować farmaceutykami, więc postanowiłem najpierw przetestować suplement i oszczędziłem sobie kłopotów.

Grzegorz
Rated 4 out of 5
7 lipca, 2019

Polecam te tabletki, ale tylko jako uzupełnienie ogólnej kuracji. Co składa się na tą kurację? Korzeń pokrzywy, palma sabałowa, pyłek żyta, kwasy tłuszczowe omega-3 oraz cynk. Wszystko połączone daje solidne rezultaty, nawet w przypadku łagodnego przerostu i zapalenia prostaty.

Mieczysław
Rated 3 out of 5
15 czerwca, 2019

Skupianie całej uwagi tylko na suplementacji Uronalem i myślenie, że wszystko załatwi to mrzonki. Oczywiście nie neguję działania tego produktu, ale jednak każdy ze schorzeniem pęcherza powinien zdać sobie sprawę z tego, że leczenie nie polega tylko na łykaniu tabletek. W moim przypadku istotne było np. codzienne ćwiczenia mięśni Kegla, zielona herbata i unikanie alkoholu, a w szczególności piwa.

Jarek
Rated 4 out of 5
17 maja, 2019

Używam go już 3 miesiące razem z naparami z pokrzywy i czuję, że układ moczowy został konkretnie oczyszczony.

Norbert
Rated 4 out of 5
10 kwietnia, 2019

Jestem zadowolony z Uronala. Wprawdzie nie miałem nie wiadomo jakich problemów, ale fakt, że już się ich pozbyłem jest dla mnie bardzo ważny.

Marcin