plastry na odchudzanie sliminazer

Sliminazer – czy plastry na odchudzanie mogą być skuteczne?

Chcąc stracić nadprogramowe kilogramy, często sięgamy po różne środki wspomagające, takie jak tabletki odchudzające czy tytułowe plastry Sliminazer. Przyjrzyjmy, czym się wyróżniają i jakich efektów możemy się spodziewać po zakończeniu kuracji.

Co warto wiedzieć na temat plastrów Sliminazer?

W sieci i sklepach stacjonarnych można znaleźć spory wybór preparatów odchudzających, które mają postać kapsułek lub płynów. Niestety, ich skuteczność jest ograniczona w czasie, ponieważ szybko zostają strawione i wydalane z naszego organizmu. Zupełnie inaczej jest w przypadku czterowarstwowych plastrów Sliminazer. Tutaj substancje aktywne uwalniają się stopniowo i etapami, przez co proces odchudzania trwa przez całą dobę.

Na ten fakt chętnie wskazują producenci preparatu, zapewniając jednocześnie, że w ciągu 4 tygodni kuracji można schudnąć nawet 7 kilogramów! Sprawdźmy, dlaczego wydaje się to takie prawdopodobne.

Sliminazer – skład

Najpierw zastanówmy się nad budową plastrów. Składają się one z 4 warstw:

  • pierwsza zawiera kwas hydroksycytrynowy, który pobudza organizm do spalania tkanki tłuszczowej i redukcji glukozy;
  • druga warstwa dostarcza inhibitory spowalniające przyswajanie cukru i hamujące odczuwanie głodu;
  • trzecia uwalnia antyoksydanty, znane ze swojej mocy oczyszczania krwi z cholesterolu i toksyn;
  • czwarta warstwa stymuluje wydzielanie hormonów sterujących metabolizmem i aż trzykrotnie przyspiesza tempo spalania tkanki tłuszczowej.

Oczywiście wszystko opiera się o naturalne składniki, takie jak:

  • ekstrakt z owoców guarany podnoszący sprawność fizyczną i umysłową, przez co dodaje energii, jednocześnie ograniczając łaknienie i zwiększając spalanie tłuszczu;
  • kapsaicyna zawarta w pieprzu cayenne: przyspiesza przemianę materii i hamuje łaknienie;
  • kwas hydroksycytrynowy, o którym już wspomnieliśmy wyżej, redukuje tkankę tłuszczową, hamuje apetyt i obniża cholesterol;
  • ekstrakt z zielonej herbaty pozwala na spalanie tłuszczu podczas snu i zapobiega rozwojowi otyłości;
  • jagody acai: mają dużą ilość błonnika, przyspieszają przemianę materii oraz proces trawienia. Są skuteczne w walce z nocnym podjadaniem;
  • L-karnityna określana jako niezbędna i niezastąpiona, zwłaszcza podczas dużego wysiłku (np. uprawiania sportu). Wykazuje działanie fizjologiczne i terapeutyczne.

Przeczytaj też: Bioxyn – suplement na odchudzanie | Rola i występowanie witaminy B6

Jak wygląda kuracja plastrami Sliminazer?

Osoby, które zdecydowały się na ten rodzaj wsparcia odchudzania, zostawiają w sieci pozytywne opinie. O jakich zaletach wspominają najczęściej?

Według niektórych dużym plusem jest wygoda, ponieważ w trakcie kuracji nie musimy pamiętać o łykaniu tabletek kilka razy dziennie – wystarczy przykleić nowy plaster co 12 godzin. Poza tym dla części z nas samo łykanie twardych kapsułek jest uciążliwe lub nieprzyjemne, a tego problemu nie ma w plastrach Sliminazer.

Same plastry odchudzające działają na podobnej zasadzie jak te na rzucenie palenia, wydzielając składniki przez dłuższy czas. Metoda ta jest sprawdzona i chwalona przez wielu byłych palaczy.

Trzeba jednak tutaj zaznaczyć, że Sliminazer zalicza się do kategorii suplementów diety, a więc środków spożywczych, których celem jest uzupełnienie normalnej diety, będących skoncentrowanym źródłem witamin, składników mineralnych czy innych substancji. W trakcie ich stosowania powinniśmy dbać więc o zbilansowaną dietę oraz odpowiednią dawkę aktywności fizycznej.

W przypadku omawianych przez nas plastrów producenci zapewniają, że nie powodują one skutków ubocznych, a w razie naszego niezadowolenia z efektów, otrzymamy zwrot pieniędzy.

Dlaczego Sliminazer można kupić wyłącznie na stronie producenta?

Na koniec zajmijmy się pytaniem, które często zaprząta głowy osób zainteresowanych plastrami odchudzającymi: dlaczego nie można ich kupić w aptekach stacjonarnych? Odpowiedź jest prosta: koszty dystrybucji i marże aptek są dosyć wysokie. Producent zdecydował się na wyłączną sprzedaż, by udostępnić preparat większej liczbie osób, także tych mniej zamożnych.Poza tym unika w ten sposób podrabiania i tworzenia odpowiedników swojego produktu. Jeśli więc zobaczymy suplementy diety z taką nazwą na Allegro lub innych aukcjach internetowych, możemy mieć niemal pewność, że są one podróbką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

psycholog a psychiatra Previous post Psycholog a psychiatra – podstawowe różnice
bioxyn Next post Suplement diety Bioxyn – skuteczny środek wspierający odchudzanie?